Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ez igaz? Döbbenetes Reptílián...

Ez igaz? Döbbenetes Reptílián szemforma, de hogyan lehet ez?

Figyelt kérdés

Az első videó nagyom híres az ufós oldlak körében, itt még nem olvastam. Reptílián szem látható mindben és ne mondjátok, hogy az összes vezető ember szem beteg lenne.


Hogyan lehetséges ez ? Van ilyen ? Mi ez?


http://www.youtube.com/watch?v=Eaaubr3nnHI


http://www.youtube.com/watch?v=wg_1aHJ4xEo&feature=related


http://www.youtube.com/watch?v=UQymxLlHGv4&feature=related


2011. jún. 4. 22:14
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
FAKE
2011. jún. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Úgy látom, mostanában divat reptiliánnak lenni, én is akarok! Csak valaki mondja meg, hogy érhetem el, ha a szemembe csepegtetem az orrcseppet, az hatásos? Amúgy a videóban szerintem csak a fények tükröződése miatt tűnik furának a szemük.
2011. jún. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Ezek emberek egyike se reptoid, arról tudna az ellenállás.
2011. jún. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Dien:


lehet venni ilyen kontaktlencsét [link]

2011. jún. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 BlackSword ***** válasza:
Kicsit tényleg unalmas már... Majd 2013-ban megbeszéljük...
2011. jún. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:

Ez most komoly..?:D

Erős megvilágításban csillog a szem, és a szemben álló állványos kamera tükröződik a pupilla helyén.

2011. jún. 5. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Ezeken a képeken látni, hogy ha oldalra fordúlnak akkor is vertikális az írisz deformáció a törzsel.
2011. jún. 5. 03:56
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

ennyi elég ebből a szarból. eddig jót nevettem rajtatok, de kezdetek krvára unalmasak lenni!

ismeri valaki a Doctor Who-t? egy brit sorozat (megjegyezném, hogy zseniális, pótolja, aki nem látta:))

egészen véletlenül pont ugyan ez a gyíkok története. a föld alatt élnek és vissza akarják hódítani a bolygót, amit ők kolonizáltak még jóval az ember előtt.

aki nem hiszi nézzen utána...


nem érzitek magatokat hülyének amikor galaktikus föderációról és ezekről a kitalált lényektől beszéltek és kész tényként kezelitek?

2011. jún. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Én ufó hívö vagyok, és nyitott mindenre. A reptilliánokat is lehetségesnek tartom, de ez már röhelyes hogy mit be nem vesztek! Ezek nyilvánvaló photoshoppok. A második videón még az is látszik, hogy a bal szemének az írisze, vagy hogy hívják, belelóg a szemhéjjába. - -"
2011. jún. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

10:56


Ezzel már csak az a gáz, hogy rengeteg könyv, film, de még JÁTÉK (Deus Ex) is készült arról, hogy egy ismeretlen Hatalom irányítja a háttérből a világot, és mindent megtesznek, hogy egy szar hely legyen..


Így történt ez? ÍGY! Szóval én már nem lepődnék meg azon, ha az a sorozat is valós alapokon nyugodna. :D

2011. jún. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!