Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Valódi ez a video szerintetek?

Valódi ez a video szerintetek?

2011. jún. 1. 22:58
 1/8 anonim ***** válasza:
2011. jún. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 404 ***** válasza:
100%
A kérdezőé valódi hamisítvány, a repülőgép fényjeleit azért még megismerem. A másik meg valódi szívatás azt ne nézze meg senki! Én szóltam...
2011. jún. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Dien, az a háromszög alakú az amerikai titkos repülő, lehet ufó is. Azok ilyenek.
2011. jún. 1. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Liza, én is erre gondoltam :D 404 oké, hogy repülő, de nem lehet az a háromszög alakú?
2011. jún. 1. 23:50
 5/8 404 ***** válasza:
100%
Ha az első objektum hamisítvány, akkor 99% az esély arra hogy ugyan abban a filmben ugyan olyan felvételekkel és ugyan azzal a kamerával az összes többi is hamisítvány. Számomra logikátlan hogy miért hamisítana meg egy repülőt ha az utána lévő objektum úgy is eredeti? Van olyan háromszögletes vadászgép aminek alul van három lámpája, épp a múltkor láttam a tévébe. Lapos, háromszögletes, és minimális a hangja alig hallani és az az eddigi legcsendesebb azt mondták. Egyébként szép kis gép elfogadnám én is. Viszont hozzá kell tegyem van háromszögletes ufó. De mivel az elsőt hamisították így valószínű hogy a többit is.
2011. jún. 2. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem, az első utasszállító gép volt, de nem is akarták ufónak beállítani csak felvették. Sőt lehet hogy eredetileg ezt akarták felvenni, hiszen nem azért filmeztek hogy ufót vegyenek fel, előre nem tudták, csak utána látták azt is.


404 hogy viszonyűlsz a mátrixhoz, milyen alapja van ?

2011. jún. 2. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az egy repülőgép
2011. jún. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
A video valódi,egy igazi létező videoval állsz szemben.....az igazságtartalma a videó tartalmának már kétségbe vonható ám megfelelő tudás hiányában a következtetéseket inkább másra bízom.
2011. jún. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!