Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szerinted van valóságalapja...

Neménvagyokaz kérdése:

Szerinted van valóságalapja az alábbi összeesküvés-elméletnek?

Figyelt kérdés
A neten azért van annyi UFO-s videó amin látszik, hogy kamu, hogyha esetleg kiszivárogna egy valódi videó akkor az emberek arra is azt higgyék, hogy hamis, ezzel megelőzve a pánikot.
2011. jún. 1. 21:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Végül is lóóógikus.

Állítólag a holdon rengeteg idegen bázis van.

2011. jún. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 valakiakitnemismersz ***** válasza:
45%
Szerintem meg az összes kamu és nincs minek feltűnnie ami igazi lenne.
2011. jún. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Én is így gondolom, bár azt nem, hogy direkt csinálnák a hamis videókat pl. a kormány megbízásából vagy valami. De az tény, hogy az ilyen hamis video készítők csak nekik kedveznek.
2011. jún. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 404 ***** válasza:
97%
Amiben most éltek egy manipulált világban, amit tanítanak nektek téves információkat az iskolában, amivel tömik az emberek elméjét, az a sok baromság, nos az az eredetileg kidolgozott összeesküvés-elmélet, és nem az ami ezt leleplezi.
2011. jún. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
404 mondanál ilyen téves információkra példákat? Csak mert eléggé kíváncsi vagyok rá.
2011. jún. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Killgun ***** válasza:
Üdv újra 404 ^^ Ebben az egyben egyetértek...
2011. jún. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 404 ***** válasza:
E-mailban mondhatok.
2011. jún. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
404! nekem is küldhetsz szívesem olvasom az írásaidat. Amúgy indíthatnál valami blogot, szerintem sokan kíváncsiak lennének rá :) Gondoltál már rá?
2011. jún. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Állítólag a CIA direkt olyan honlapokat üzemeltet, ami ilyen hamis ufós videókat kreál, de nem azért mert ha jön az igazi. Hanem hogy olyan fals infókat és elméleteket gyártsanak, amivel elhiteltelenítik az igazságot.


Összekutyúlnak mindenet. Mindent érthetetlenségben tartanak.

2011. jún. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
404 Ha az összeesküvés elméleteket nem a kormányok csinálják, akkor hogyan lehet hogy megcsinálták a Mátrixot, amit minden összeesküvés elméletben elő vesznek ?
2011. jún. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!