Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Asztrál szintű létezés 2012-től?

Asztrál szintű létezés 2012-től?

Figyelt kérdés

Igaz ez a videó ? Utánanéztem és egy Plejád nevű csillagközi civilizáció fog felemelni az embereket egy magasabb létezésbe ?


http://www.youtube.com/watch?v=eUXYcYQNgUY


2011. jún. 1. 05:59
1 2 3
 11/21 BlackSword ***** válasza:
0%
Jaja... A 4. dimenzió az idő... Szóval ezt benézted kérdező... Szerintem vonulj vissza...
2011. jún. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Az lesz az asztrál szintű létezés, ha elfogy a pénzünk, mert elvileg az irányít mindent. Ez lesz a világvége, nem a plejádok, meg a reptiliánok, meg a mit tudom én miknek az érkezése.
2011. jún. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a Kérdező arra gondol, hogy az Emberiség magasabb rezgés szintbe lép, mint ahogy tették ezt más élőlények más bolygókon. (Ezért nem látják őket az Emberek.) Átrezegnek úgymond egy másik dimenzióba, ami a jelenlegi alacsony rezgés szint következtében nem látható. ^.^ Ezt hangokkal a legegyszerűbb elképzelni és megérteni. ^-^
2011. jún. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Más élőlények, más bolygókon... Mondj egy ilyen bolygót, kérlek.
2011. jún. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
/Csak akkor lehet egy virágot beporozni, ha már kibontotta szirmait./ ^^
2011. jún. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Egyértelmű, hogy csak akkor lehet.
2011. jún. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 Petack válasza:
2012-ről annyi igaz h december21 én egy idegen faj megtámadja a földet és legyőznek minket itt egy kép róluk [link]
2011. jún. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 Petack válasza:
amugy még ezek is pont akkor támadnak minket [link] sztem kiírtják az emberiséget
2011. jún. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Én is szoktam hallgatni Alaje-t. Szeretem, és hiszek neki.
2011. jún. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Csak a vak, tudatlan emberek nem veszik észre még úgy sem, mi folyik körülöttük, ha azt az orruk elé teszik. Mint például ez az üzenet. Nagy igazságokról beszél benne Alaje, de sajnos, ezt az agymosott, manipulált emberek már képtelenek észrevenni.. :( Komolyan elszomorít, hogy mit tesznek velünk, emberekkel. Úgy tesznek minket rabszolgává, hogy azt észre sem vesszük.. :( S azt mondjátok, ez nektek megfelel, és, hogy ti vagytok a normálisak.. Elképesztő, mit tettek velünk. Nagyon kell már ez a változás. Nagyon nagy szükség van rá, ez nem maradhat így tovább!
2011. jún. 5. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!