Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Hogyan tudnék ufo-t látni?

Hogyan tudnék ufo-t látni?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék már egy ufo-t látni, mert hiszek is bennük és nagyon érdekel ez a téma. Az lenne a kérdésem, hogy akik profibbak ebben a témában azok tudnának-e abban segíteni nekem, hogy hol van több ufo, mikor nézzek hova meg stb. Nagyon megköszönném a segítséget! Ilyen válaszokat nem kérek, hogy nem léteznek meg hülye vagyok meg stb. thx
2011. máj. 31. 13:08
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Nekem van egy repülő pilóta rokonom Kanadában és utasszállító pilóta és azt mondta hogy ő már látott ufót. Pedig ő pilóta és meg tud különböztetni egy helikoptert egy ufótól. Azt mondta hogy kúp alakú volt és úgy mozgott mint egy kukac és változtatta az alakját meg a méretét. Követte a gépet egy darabig utána elment. A radar is jelezte a pilótafülkébe és a beszólt a központba hogy egy repülő objektum követi a gépet és a megengedett közelségi határt megszegte és mit tegyen. A központból azt mondták nekik is jelez a műszer és hogy nem tudják azonosítani, tartsa a pozíciót és a sebességet és ne keltsen pánikot ne szóljon az utazóközönségnek se. Így is tett és az ufó nem bántotta a gépet csak nézte megfigyelte és utána el is tűnt.
2011. máj. 31. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 17. ***** válasza:
Nyugaton.De szerintem egy hét múlva ha még mindig érdekel a téma,bőven lessz információd amiről csak szeretnéd (Y)
2011. máj. 31. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim válasza:
rajzolj eggyet
2011. máj. 31. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Keress egy szép nagy mezőt és csinálj gabonaköröket, arra tuti harapnak
2011. máj. 31. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
48%
Ne akarj. Nem jó. én már láttam. Nem jó hidd el én majd be fostam.
2011. jún. 1. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Elmész fontos katonai létesítmények közelébe, ott sok ufót látnak és ha nem lőnek le és szerencséd van látsz is egyet
2011. jún. 1. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
53%
Tépj be
2011. jún. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
0%

Nagyon egyszerű a kérdés.

1. lépés: Vegyél fel egy speciális öltönyt /ami lehetőleg fehér/

2. lépés: Fogj a Velencei tónál egy halat /amit később feláldozol nekik/

3. lépés: Várj addig amíg el nem kezd esni az eső.

4. lépés: Ha már csepereg akkor egy almát hámozz meg és szépen lassan nyújtsd fel az ég felé. /de vigyázz hogy előtte mosd meg az almát hiszen remélhetőleg nem akarod őket megmérgezni./

5.lépés: Addig állj ott az esőbe a bal lábadon ameddig meg nem jelennek..

Sok sikert kívánok!! ^.^

2011. jún. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Mik azok az UFO-k?
2011. jún. 4. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
ahol rengeteg ufot láthatsz, az a youtube. rengeteg kamu videót találhatsz;))
2011. jún. 5. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!