Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Hogyan tudnék ufo-t látni?

Hogyan tudnék ufo-t látni?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék már egy ufo-t látni, mert hiszek is bennük és nagyon érdekel ez a téma. Az lenne a kérdésem, hogy akik profibbak ebben a témában azok tudnának-e abban segíteni nekem, hogy hol van több ufo, mikor nézzek hova meg stb. Nagyon megköszönném a segítséget! Ilyen válaszokat nem kérek, hogy nem léteznek meg hülye vagyok meg stb. thx
2011. máj. 31. 13:08
1 2 3
 1/23 17. ***** válasza:
Bocs nem hülyének nézlek,de most Csészealjra gondolsz?vagy Ufonautára?
2011. máj. 31. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Nem ufonautára! Az mindegy, hogy csészealj vagy nem, nekem mindegy milyen alakja van csak tényleg az legyen nagyon érdekel már ez az egész téma és megőrülök ha nem láthatok egy ufo-t már a tesóm is látott többet is és ő vele nagyn jóban vagyok sosem hazudna nekem!
2011. máj. 31. 13:23
 3/23 anonim ***** válasza:
Bár én vonakodom elhinni, hogy a tesód látott (ráadásul többet is), de ha úgy, akkor beszélj vele, hogy a következő randira vigyen el téged is. Vagy csak mondja meg, hogy ő hol látott.
2011. máj. 31. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 17. ***** válasza:
Megértem.:D Tesóm nagyon szkeptikus és nem is hülye-hiszékeny. 2 évembe telt mire nagynehezen tudtam neki(élőbe) olyat mutatni amit nem tudott megcáfolni,jó volt.na visszatérve a kérdésedre ennyit tudok így látatlanba segíteni: [link] Ha valahol itt laksz,vagy környékén ahol egy vonal fut át,több esélyed van,de ez mindig akkor fordul elő amikor nem várod:D Mondjuk én szerencsés helyzetben vagyok,mert itt minden nap látni,ezért is mélyültem bele és tudok már hidegvérrel beszélni,foglalkozni ezzel a dologgal.
2011. máj. 31. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Szerintem azok a szerencsések, akik látnak, sokat kémlelik az eget. Sokat kell a szabadban lenni.
2011. máj. 31. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 H.Jani ***** válasza:
Az UFO csak akkor jön amikor a busz: Ha várod nem jön,ha nem várod jön!
2011. máj. 31. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
56%

Nagyon egyszerű a kérdés.

1. lépés: Vegyél fel egy speciális öltönyt /ami lehetőleg fehér/

2. lépés: Fogj a Velencei tónál egy halat /amit később feláldozol nekik/

3. lépés: Várj addig amíg el nem kezd esni az eső.

4. lépés: Ha már csepereg akkor egy almát hámozz meg és szépen lassan nyújtsd fel az ég felé. /de vigyázz hogy előtte mosd meg az almát hiszen remélhetőleg nem akarod őket megmérgezni./

5.lépés: Addig állj ott az esőbe a bal lábadon ameddig meg nem jelennek..

Sok sikert kívánok!! ^.^

2011. máj. 31. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Én is szeretnék már látni egyet, ha tudod a lelőhelyét írjál és megnézzük :)
2011. máj. 31. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
17: és te hol laksz, hogy mindennap látsz? Csak, mert akkor odamennék :D
2011. máj. 31. 16:08
 10/23 anonim ***** válasza:
Mond, te hány éves vagy? Csak mert abból a Mondatból következtetve, hogy "tesóm is látott ilyet, és ő sosem hazudik nekem" azt vonom le, hogy elég hiszékeny vagy, és ez a 10, 11, év körüli kor osztályra jellemző.
2011. máj. 31. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!