Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » 404 látogatod még ezt a...

404 látogatod még ezt a fórumot? Válaszolj kérlek.

Figyelt kérdés
Egyszer azt írtad itt valamelyik hozzászólásodban,hogy Hitler most a 10.életévét tölti be.Ez hogy lehet?
2011. máj. 20. 15:54
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Jól van tessék idézet 404 cukros bácsitól :LOL


"hogy nem Hitler koponyáját találták meg az oroszok és hogy Hitler még ma is él mint hal a vízben, most éli a 10. életévét az ottani életév szerint, és hol szadistáskodik most a éppen fiaival kialakított birodalmában jelenleg"


[link]

2011. máj. 22. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 404 ***** válasza:
Igen, vagyok.
2011. máj. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 404 ***** válasza:
100%
Nem azt írtam hogy Hitler a 10. életévét éli, hanem azt, hogy ahol ő most él, ott az ő kora csak 10. életévnek számít. Hitler az emberi DNS-ben található öregedésért felelős géneket kicserélte az idegenekben található öregedésért felelős génekre. A kísérlet jól sikerült, az emberi DNS befogadta az idegen DNS-t s így ott (a harmadik birodalomban) megközelítőleg 1000 (ezer) évig élnek az ottani génmanipulált emberek, akiket rabszolgának tart.
2011. máj. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%

404 ha majd a mondatértelmezésed is annyira fejlett lesz mint a nagyotmondásod, megérted, hogy amit tőled idéztem abban mi van :D Ott van az idézet, de ha akarod most több fórumból is linkelek, amiket teleszórtad magvaiddal.


http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__ufo-eszlelesek__1251..


[link]


"Szépen, lassan, fokozatosan, először megismered a világ kialakulásának történetét, majd az igazságot az emberi faj kialakulásáról, azt hogy kik és miért hoztak erre a bolygóra, megismered az ő civilizációjuknak történelmét, az univerzum 35 szabályát (amit rettentően fontos betartani minden felsőbbrendű lénynek és alfajnak), a titkosszolgálatok legméllyebb titkait, hogy mikre ügyelj, hogy kik a 13-asok akik e világot uralják és irányítják, hogy nem Hitler koponyáját találták meg az oroszok és hogy Hitler még ma is él mint hal a vízben, most éli a 10. életévét az ottani életév szerint, és hol szadistáskodik most a éppen fiaival kialakított birodalmában jelenleg, és még hasonló érdekességeket amikkel tisztában kell lenned. A telepátia elsajátítása is nagyon fontos minimum alapfokon, és ha már látom hogy felkészültél fizikailag és szellemileg is, akkor kérek tőllük engedélyt a csatlakozásra az átjutáshoz hogy meg szeretnéd őket ismerni, és átvisznek. De elsőre csak kb. 10 percre fognak, mert még a szervezeted nincs hozzászokva. Az átjutás fájni fog kicsit, és a megérkezés is, mert atomjaida lebontják az egész tested és úgy visznek át, másképp nem megy sajnos, de ez a fájdalom az emberi tűréshatáron belül van. Ha ezeket mind felvállalod és ha alkalmas vagy segítek.


Ui: Ha a portás nem enged be, hivatkozz rám és lemegyek érted"


Akkor ezek szerint még vagy 1000 évig fogja szadizni Hitler a birodalmát amit a Guajmánok adományoztak neki ? Mi a következménye hogy megszegték az univerzum 35 törvényét ?


Mi lesz 2012-ben ? Eljönnek a Reptoidek vagy Guajmánok űrhajókon ?

2011. máj. 24. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 404 ***** válasza:
Igen ezt mondtam én is, hogy nem azt írtam hogy Hitler 10éves, hanem azt hogy az OTTANI ÉLETÉV szerint 10 éves. Az ottani életév nem az itteni életév.
2011. máj. 24. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 404 ***** válasza:

Az univerzum törvényei civilizációkra, és nem személy szerint értendő. Tehát ha egy civilizáció megszegi az univerzum törvényeit, az saját magát pusztítsa el mivel az univerzum törvényeinek megszegésével önmagának árt. Nincs szükség ítélőszékre mert ezeket a törvényeket tökéletes lények hozták létre, akik egykor tökéletlenek voltak és saját bölcsességeiket osszák meg tulajdonképpen az univerzumi törvényekkel,melyek segítségével elérték a tökéletes létüket. Ezek a törvények mivel tökéletes lényektől származnak, ezért nincs szükség ítélő székre, úgy hozták azokat létre hogy ha valaki nem tartja be azokat, azok saját magukat pusztítsák el. A törvények építő jellegűek, vagyis ha egy civilizáció birtokába kerül, az önmaga fejlődésének a hasznára válik. Ha nem tartja be, meghal.


Nincs tudomásom arról hogy 2012be jönnek idegen lények.

2011. máj. 24. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Liza látom meg volt a tegnapi adagod! De 404et nem tudod felidegesíteni mert már én is próbáltam és nekem se ment.
2011. máj. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!