Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Kik azok a reptilliánok és a...

Kik azok a reptilliánok és a krixkriaxok?

Figyelt kérdés
2011. máj. 17. 21:33
1 2
 1/17 valakiakitnemismersz ***** válasza:
55%
egy 404 nevű agyament ember itt a gyk-n elkezdte híresztelni hogy ő ezekkel az űrlényekkel kapcsolatot tart... de voltak még plejárdok,reptoidok meg még kitudja mi... most 404 ha minden igaz plejtoid (reptoid+plejárd faj keveréke) fogságban... és a krixkriaxok segítségét kérte az interkomunikális adóvevőjével utánna szökést tervez a fingmeghajtású űrhajójával.
2011. máj. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Reptiliánok: Egy kitalált földön kívüli faj.

Krixkraxok: Szintén kitalált (Galaktikus Föderációba tartozó) űrlényfaj.

2011. máj. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Dymo ***** válasza:
lóf.szt kitalált!! csak chuck norris még él,és nem mernek a holdnál közelebb jönni!
2011. máj. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Nem kitalált, a reptoidok nagyon is léteznek.
2011. máj. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Szenthelyi Árpád, és hol vannak most?
2011. máj. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Szenthelyi Árpád-nak

Ha ébren vagy, akkor miért álmodsz? Persze, ha gyerek vagy, megértem, hogy szájtátva hallgatod a népbutító bácsik agymenéseit.

2011. máj. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Én azt nem értem, hogy ha a reptiódákra terelődik a szó bármelyik kérdésben, akkor jön Árpád és mindig beírja, hogy igen, léteznek. De amikor valamit kérdezek tőle, akkor soha nem válaszol... én tényleg nem szoktam elvetni semmilyen ötletet, de ezt én is megtudom csinálni :D
2011. máj. 17. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Szinte minden kérdésre válaszolok amit kérdeznek. Nem is értem miért írod ezt.
2011. máj. 18. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Hát nekem még soha nem válaszoltál. Most se...
2011. máj. 18. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Hogyan taretozna a Galaktikus federációba a krixkrax faj, amikor 404 nemhisz benne.


A Reptoidek azok a aReptiliánok és léteznek, mert tele van velük a youtube, nem lenne annyi klipp ha nem lenne igaz a létezésük. Árpád látott már Reptoidet én meg álmodtam velük, róluk tehát vannak.

2011. máj. 18. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!