Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Pározhattak humanoidek vizi...

Pározhattak humanoidek vizi lényekkel, új halfajt eredményezve?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, hogy amúgyis kétéltűeknek néznek ki a humanoidek és én már hallottam olyanról, hogy sokan úszóhártyákat véltek látni a kezükön meg a lábukon.


Aztán meg van olyan halfaj ami olyan mint egy szűrke ufó.

Akkor szerintem lehet hogy régen amikor idejöttek, akkor megtetszett nekik pár vizi halfaj és pároztak velük. Ennek eredményeképpen jöhetett létre pl a gitár hal vagy tok hal


[link]


Liza von Staunhoff kérdése:



http://www.youtube.com/watch?v=E1LGj4ZoSHk&feature=related



[link]


2011. máj. 14. 20:06
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Az utóbbi video egy régebbi kérdésemből kontroloztam ide, de ott eredetileg mást kérdeztem és az új kérdésemre meg nem válaszoltatok.


Arra gondolok, hogy a szűrkék, valójában ilyen kétéltű egyedek és nem szárazon lakók. Valami óceán alatt élhetnek és akkor nem az emberek tetszenek nekik, hanem a halak.


Egyébként a gitár hal is most nézem hogy szűrke ! Nem pedig hal színű mint a többi hal, ez is arra utalhat hogy pároztak velük !

2011. máj. 14. 20:09
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg furcsa kreatúra van az óceánokban, nem kell őket egyből misztikus lényeknek tulajdonítani :) Csak azért mert furcsán néz ki még nem jelent semmit.
2011. máj. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
és mégis hogy a fenébe? te teherbe tudsz esni egy kengurútól? nem? akkor meg miről beszélünk
2011. máj. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
De éppen arról beszélek hogy a szűrkék eleve lehettek kétéltűek. Én szárazföldi vagyok, de ők félig halak, akkor tehetre eshettek tőlük. Mármint a halak a szűrkéktől.
2011. máj. 14. 20:37
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy pároztak volna halakkal, főleg, ha intelligensek voltak (már pedig azoknak kellett lenniük, ha már egyszer ide tudtak jönni). Ha mégis, akkor pedig biztos, hogy nem jöhetett volna létre életképes példány... ahogy már előttem is írták, rengeteg fura élőlény van a bolygónkon, ezt szerintem mind természetanyánknak köszönhetjük :D
2011. máj. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
te hülye állat, vágod hogy vannak zoofil emberek? azoknak szerinted mennyi nyomi utódjuk van? hát 1se. és akkor is, 2 különböző faj nem tud párosulni, még két különböző osztály sem. pl. a pókoknál: 1 keresztespók nem fog párosulni 1 kaszáspókkal pedig 1 fajba tartoznak, de különböző osztályba, így nem tudják egymást megtermékenyíteni! menj vissza az iskolába...
2011. máj. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Akkor miért mondja mindenki hogy a szürkék emberekkel kereszteződtek ? Minden ufós ezt löki, még a bibliában is benne van ! Azok tuti bizti hogy két különböző faj volt és mégis.
2011. máj. 15. 13:44
 8/13 anonim ***** válasza:
Kétlem hogy pároztak volna velük. xD Ha még is, kíváncsi lennék az aktusra. :D:D:D Viszont ha úgy vesszük nem jársz rossz úton. Legalábbis ez a "404" szerint. Olvastam egy válaszát amiben azt írja hogy a szürkék a reptilliánok által kifejlesztett rabszolga faj, amit egy vízi élőlényből fejlesztettek ki. Bár véleményem szerint ez a 404 megkérdőjelezhető. Sok meredek dolog van a sztorijaiban. De attól még igaz is lehet. Kétesélyes a dolog. Ne értsetek félre, nem vagyok 404 fanatikus. De attól hogy ilyen dolgokat állít, még lehet igaz. És az is lehet hogy csaló. Én minden esetre maradok középen. Döntsd el te magad hogy hiszel-e neki, vagy sem.
2011. máj. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem. Éppenhogy fordítva van, a szűrkék telepítettek ide minket egy galaktikus egyezmény értelmében és ők hozták létre a dínók és az ember génamanipulációjából a Reptiliánokat. De mellette pározhattak vizi lényekkel is, hiszen mondta 404, hogy az egyezmény értelmében meghagyják a vizet a szűrkéknek csak a föld az emberé és azt a 13-asok tiszteletben is tartják. Ez igaz és éppen ezért a vizi lényekkel pározhatnak a szűrkék, akik szintén vizi lények.
2011. máj. 15. 17:34
 10/13 anonim ***** válasza:
ne hidd már el a sok f4szságot amit 404 mond...
2011. máj. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!