Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szerintetek ez igaz?

Szerintetek ez igaz?

Figyelt kérdés

Tegnapi nap kérdezték kik illetve mik a 13asok? találtam egy érdekes videót róluk és szerintem eléggé elgondolgotattó.

http://www.youtube.com/watch?v=4dwW-kRnr2w&feature=related


2011. máj. 13. 07:42
 1/8 anonim ***** válasza:
A hatalom annál van, akinél a pénz. Ezek nem csak zsidók, de tény, hogy rengeteg van köztük. Egyértelmű, hogy a világot azok irányítják, akiknek a legtöbb pénze van. Tény, hogy van olyan szervezet, amely ilyen emberekből áll és állítólag azt tervezi, hogy az emberiség 2/3-át "a hülye embereket" eltünteti (ezt maga egy ex-tag vallotta be!), hogy megakadályozzák a túlnépesedést. Ezt rendkívül felháborítónak tartom és azt is, hogy minden évben zárt ajtók mögött konferenciázgatnak és még csak a média sem számolhat be róla, mivel a média nagy része az övék. Ha valaki megpróbál információt kiszivárogtatni, az semmi jóra nem számíthat. Viszont ezt a sátánista dolgot túlzásnak tartom, ez már csak vallási képzelgés.
2011. máj. 13. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 homo ludensz ***** válasza:
A bajt én ott látom hogy a megtermelt javak 95%-a az emberek egy kis csoportjának a kezében koncentrálódik. Valóban ők tartják rajta a kezüket a világ érverésén és a többinek csak az jut a helyzetétől függően ami morzsaként lehullik a "nagyok" asztaláról. Másodlagos hogy minek nevezzük vagy milyen szimbólumok alatt teszik ezt,sőt engem a vallásuk sem érdekel. A szabadkőművesség ha csak azt tudná felmutatni hogy egybegyűjtötte az izraelitákat az nagyon leegyszerűsítené a kérdést.
2011. máj. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ezt 404 vetette fel, neki mondták a krixkraxok. Lehet ők is Reptoidek vagy zéte retikuliek esetleg maguk krixkraxok
2011. máj. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 NejlonZacskoo válasza:
szerintem ez teljesen igaz , de azt ne mhiszem h a talmud ban az van leirva h jézus ondóban és a keresztényeket ürülékben főzik , ez hülyeség de a többiben tteljesen igaza van sztem a videó készitőjének.
2011. máj. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez most valami vicc?
2011. máj. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 homo ludensz ***** válasza:
Még egyszer a gyengébbek kedvéért: a baj ott van hogy a megtermelt,kibányászott stb. javak 95%-a a népesség 5%-a kezében összpontosul. Igaziból minden megszületendő embernek azonos eséllyel kellene megkezdeni azt az időt amit életnek nevezünk. Tök mindegy ki milyen nézet vagy vallás alapján veszi el ezrek és milliók életterét ezt semmi nem indokolhatja. A többi csak a szervezettség misztikus álcája ami az évezredek nyomán rárakódott. A cél nem változott csak most nem saját kezűleg bunkózzák le a másik hordát vagy törzset és népeket a javaikért,erre meg vannak az erre szakosodott emberek bankárok,politikusok és ideológiák.
2011. máj. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
ez fa***ág!
2011. máj. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A Sátán nem létezik úgy ahogy Isten sem, sem Jézus, sem egyéb ilyen valássi humbuk. Lehet hinni valamiben, de ez a rámagyarázás mindenre a keresztényeket minősíti. Higyjetek magatokban, a természetben, de ilyen képzelt lényekben...
2011. máj. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!