Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » 404 mért nem kérdez soha...

404 mért nem kérdez soha semmit mért mindig csak válaszol?

Figyelt kérdés
2011. máj. 11. 11:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Mert Ő mindent tud.
2011. máj. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Mért tán űrlény? De ha azér jön ide irdatlan távolságból hogy tájékozóggyon akkor tessék kérdezgatni!
2011. máj. 11. 11:40
 3/14 anonim ***** válasza:
:DDDDD Ő mindent tud. Nincs mit kérdeznie...
2011. máj. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
10%
Válaszolni akarsz neki ? Biztosan van itt más nickel, de azzal nem szokott kérdezni. Egyébként akinek van valami esze az nem kérdez semmit mert gógyisok vannak itt :) Én is csak csevegni akarok. Egy olyan választ nem kaptam még amit ne tudtam volna magamtól...és ez nem azért van mert szuperzseni vagyok :LOL
2011. máj. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Azért mert mióta a reptiliánok, a krixkraxiak, a guamjmánok és a lumbulábiak fogságában van, csupán egyetlen kérdése van - mikor hozzák már végre haza? De egyik idegen faj se akarja még visszahozni.
2011. máj. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
56%

Ki az a 404?

és miért pont 404?

miért nem mondjuk 321?

2011. máj. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
mer' nem azért regizett ,ez az egyik lehetséges variáció
2011. máj. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 BlackSword ***** válasza:
67%

Liza von Staunhoff!!!


Akkor dumcsizzunk...

Abban igazad van, hogy ez az oldal eme része inkább az unalomról szól... És sokan unalmukbn talicskázzák ide ezt a sok baromságot...

2011. máj. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
52%

Blacknek...


Mondjuk én a tudomány rovatban sem olvastam kelő alaposságú válaszokat és ott is sok rosszat :(


Ami az ufókat és az ezot érinti. Igazság szerint, ha megveszek egy ufómagazint abban több minden információ van mint az egész ezo forumban.

2011. máj. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 BlackSword ***** válasza:

Liza von Staunhoff!!!


Nekem viszont ott lett elegem a tudomány topikból, amikor a sok kis tini a háziját kezdte el feltenni...


De nyilvánvalóan van az emberen kívül értelmes élet, de az is elképzelhető, hogy soh sem találkozunk... Támaszkodjunk a nagy számok törvényére... De ami néha itt zajlik, az már röhely...

2011. máj. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!