Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mi a véleményed erről?

Klipi kérdése:

Mi a véleményed erről?

Figyelt kérdés
[link]
2011. máj. 9. 15:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
-_-" Mindent el kell hinni amit olvasol.
2011. máj. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Elsővel egyet értek. Az emberek többsége olyan,hogy szinte bármit elhisz(sajna én is ilyen vagyok,jó párszor becsaptak) ,erről nem mi tehetünk. Lehet,hogy azért hiszed el,mert félsz,vagy pont fordítva ,hogy nagyon érdekel. Ha hidegen hagy téged a dolog,akkor hidd el le se tojod az egészet. Szerintem nem igaz,mert akkor folyton arról beszélnének a híradóban,egy szóval a csapból is az folyna.
2011. máj. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
hoppsz,asszem elcsúszott a válasz(másikhoz akartam írni :$) nagyon sajnálom! :(
2011. máj. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem semmi hogy lehet eltéveszteni egy kérdést anyám! :) Most nevettem el magam mi van ezekkel az emberekkel. :)
2011. máj. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem baj örülök,hogy tudsz röhögni rajtam.. xD Am őszintén megmondva,először azthittem vmi világ végés sz*rság és előre írtam a véleményem.. :D
2011. máj. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én is örülök azon hogy te örülsz annak hogy én örülök hehe!! :) XD
2011. máj. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én elhiszem. Nézd meg a youtube-on az Ősi idegenek című 5 epizódos műsort (epizódonként 6 részletben van fent). Arról szól (igaz az eleje még nem), hogy milyen ősi leleteket találtak amik bizonyítják, hogy földönkívüliek látogatnak minket.
2011. máj. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Aha látogatnak minket és ugyan minek? Beugrani a Tescoba egy kiló kenyérért?
2011. máj. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"Aha látogatnak minket és ugyan minek? Beugrani a Tescoba egy kiló kenyérért?"


A mi bolygónk és a világegyetem annál sokkal bonyolultabb mint ahogy a te látóteredben az megjelenik.

2011. máj. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Érdekes, nagyon érdekes... Szerintem igaz minden amit elmond... Sajnálatunkra mi egy börtön bolygón lakunk, Nem vagyunk szabad lelkek, elvették szabadságunk , tudásunk, azt hogy kik vagyunk, és hogy honnan jöttünk ide...


Említi a plejádokat, andromédákat, síriusziakat is..... Tuti igaz... ÉS egy kicsi megrázó is....


Tetszett hogy végre egy kis igazságot nyert pár dolog hogy ezek a dolgok tényleg léteznek... Sajnos csak az ember nem tud róla, és amit tud az is képletesen igaz ( de igaz csak néha megvan másítva... )


Én is felteszek egy kérdést hamarosan ezzel kapcsolatban a kérdés másról fog szólni lényegében mit a tied... Majd válaszolj rá kérdező...


Amikor megértettem azt amit olvasok, egyszerűen elkezdett rázni a hideg.., hogy ezt most igaz? Tényleg igaz lehet, és egy kicsit megértettem hogy mért nem akarták megosztani az emberrel, azt az emberek hogy mi valójában nem emberek vagyunk, és hogy lelkünket egy test uralja amiben benne van...

2011. máj. 10. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!