Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Üdv! Láttam valamit, amit...

Gregoryh kérdése:

Üdv! Láttam valamit, amit UFO-nak véltem, de ha nem az volt, akkor mi más lehetett még?

Figyelt kérdés
Hévízen lakok, és ma (2011.05.05.-én) olyan 21:10-21:15 között érdekes dologra lettem figyelmes. Egy nagy sárga repülő fényt láttam, elég gyorsan repült, jobbra, fel majd ismét jobbra, elkezdett pislákolni(mint egy kiégni készülő lámpa) majd hirtelen eltűnt. Mivel hiszek a földönkívüliekben, gyanítom, hogy azok lehettek. Szóltam szüleimnek is, ők is nézték a jelenséget, de nem tudták mire vélni. A kérdésem, hogy mi lehetett még a földönkívülieken kívül? Repülő?Helikopter?Üstökös? Nem hiszem! Remélem ezt más is látta és benne lesz mondjuk az újságban. Azért kissé ijesztő. :S
2011. máj. 5. 22:55
 1/6 anonim ***** válasza:
a szüleid is látták? ha nem simán káprázhatott is a szemed.
2011. máj. 6. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
minden ufo amit nem tudsz azonosítani. úgy hogya válasz igen ufo volt :P
2011. máj. 6. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
1.Kommentelő: Igen szüleim is látták, mivel nem tudtam mit látok gyorsan szóltam nekik is, hogy nézzék meg. gyütt néztük és figyeltük aztán hopp eltünt.
2011. máj. 6. 12:32
 4/6 anonim ***** válasza:
Felvétel miért nem készült róla?
2011. máj. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha látsz valamit amit nem tudsz mi az nem kell egyből földönkívülire gondolni. Egyébként megeshet, hogy az volt mert léteznek. Ufo volt az biztos mert nem tudtad azonosítani és az ufo azonosítatlan repülő tárgyat jelent.
2011. máj. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egy meteorológiai léggömb lehetett aminek a tetején játszottak a fények
2011. máj. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!