Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Lehet, hogy UFO volt?

Lehet, hogy UFO volt?

Figyelt kérdés
Üdv!Kint voltunk a testvéremmel az utcán.A testvérem látott egy ilyen hullócsillag szerű valamit,ami nagyon gyorsan elment és egy pillanat alatt elhalványodott.Szólt,hogy nézzek oda,de amire odanéztem már nem volt ott.Sárga szinű volt.Szerintem egy hullócsillag nem megy olyan gyorsan,hogy egy pillanat alatt eltűnjön?Lehet,hogy UFO volt?
2011. máj. 5. 20:59
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
biztos hogy hulló csillag volt
2011. máj. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Hullócsillagok nem csak nyáron vannak, pusztán akkor a leggyakoribbak, pontosabban augusztusban, nagyon sok tényezőtől füg hogy miylen gyorsnak látod az égen és milyen hamar tünnek el, a méretük, a sebességük és a légkörben való belépési szökük is tényező! Ahogy elmesélted a dolgot 100% hogy ez egy hulló csillag volt de ez nem zárja ki azt hogy földönkívüliek meglátogatnák az égitestet ahol élünk, de ez biztos hogy nem ez volt!
2011. máj. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Mivel nem tudtad azonositani UFO-volt..

De egyébként szerintem is hullócsillag volt.. Pusztán nem túl nagy volt és hamar elégett..

2011. máj. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Kis meteorit volt
2011. máj. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Ü-d-v k-e-d-v-e-s F-ö-l-d-l-a-k-ó-k-!

É-n N-u-l-i-x X-e-r-t-á-n v-a-gy-o-k a-z á-l-t-a-la-t-o-k A-l-p-h-a C-e-n-t-a-u-r-i-n-a-k n-e-v-e-z-e-t-t g-a-l-a-x-i-s-b-ó-l-. A F-ö-l-d-i-e-k-e-t a-z-é-r-t v-i-z-s-g-á-l-j-u-k m-e-g-, h-o-g-y t-a-n-u-l-m-á-n-y-o-z-h-a-s-s-u-k e-g-y-e-d-f-e-j-l-ő-d-é-s-ü-k-e-t-. E-z-e-l-ő-t-t 6-8-0-0-0 f-ö-l-d-i é-v-v-e-l f-e-d-e-z-t-ü-n-k f-e-l b-e-n-n-e-t-e-k-e-t. A-z-ó-t-a f-i-g-y-e-l-ü-n-k b-e-n-n-e-t-e-k-e-t. T-o-v-á-b-b-i s-z-é-p é-l-e-t-e-t! Ü-d-v!


[[[[[[<<=अनुवाद

325; प्रणाली=>> @@इनपुट:@@ kormo SZ @@मैं निर्यात:@@ सांसारिक भाषा / हुन हंगरी //कोड: hlldj 7 3 डी वी ssgh कश्मीर 4 88 बिलियन kdh//]]]]]]

2011. máj. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Tudom azt,hogy az UFO az azonosítatlan repülő tárgy.Ezt minden UFO-s kérdésben 3-4-szer leírják...
2011. máj. 9. 19:53
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!