Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » 404 tartja a kapcsolatot...

404 tartja a kapcsolatot ülényekkel?

Figyelt kérdés

404 te tényleg tartod a kapcsolatot az ürlényekkel?

Ha igen egy pár fényképet/videót készithetnél róluk mikor beszélnek hozzád illetve olyat is amin egyszerre vagy rajta egy ürlénnyel..Érdekelne engem sőt nem csak engem..


2011. máj. 4. 17:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen.
2011. máj. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Kérdező ha 404 ilyen fotót feltenne ő lenne a világ legnagyobb balekja! A fekete ruhások már az nap megjelennének nála. Inkább találkozz vele személyesen aztán megmutatja élőbe, már csak azért is mert fényképet lehet hamisítani átszerkeszteni!
2011. máj. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Sőt, én úgy gondolom, nálad is megjelennének a neutralizálóval, mivel nagyon valószínű, hogy a zartaiakkal tartja a kapcsolatot 404.
2011. máj. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Vigyázz, kiben bízol.
2011. máj. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Na várjatok, engem most felébresztett egy belső hang, azt mondta: 404 vagyok! kövesd a fehér nyulat!


Milyen fehér nyulat? Sehol egy fehér nyúl.

2011. máj. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
csak telefonon. ET vonalát használja
2011. máj. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 BlackSword ***** válasza:
Persze... Csakis... És mit akarnak tőle az idegenek???
2011. máj. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

már olvastam olyat is hogy 404 egy földönkívüliXDXD

de komolyan ki az a 404??????

2011. máj. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mért mi van abba ha tényleg tartja velük a kapcsolatot? Több millió ember tartja velük az egész világon. Nincs ebbe semmi. Ezért van az hogy mindenfelől idejönnek és embereket rabolnak el, mert az ilyen emberek mint a 404 is idecsalják őket telepátiával vagy mi a franccal és az ártatlan embereket meg megkínozzák miattuk :(
2011. máj. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ezt azért kérdeztem, mert szerintem nem igaz, de ha 404 annyira azt állitja hát mutassa be a bizonyitékokat...
2011. máj. 5. 14:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!