Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szerintetek a sumérok idején...

Szerintetek a sumérok idején voltak ufók?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


2011. ápr. 27. 17:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Az UFÓ megfigyelések nagyon régiek, így egyértelmű. A Sumérok tartották a kapcsolatot és ismerték a Reptoideket is !
2011. ápr. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szervusz


Nem hinném hogy azok voltak. Ennek ellenére már találtak ősi barlangrajzokat, szkafanderes fickókat ábrázolva. Hogy hamisítvány-e ne kérdezd, nem tudom én sem.

2011. ápr. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem azért már az akkori embernek is volt valami, ami a mai emberekben is nagyon aktív: a FANTÁZIA.

Tehát már az akkori embereket is foglalkoztathatta az, hogy létezhet-e más élet, de ez véleményem szerint csak fantázia, elmélkedés volt, nem tapasztalat.

2011. ápr. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Attól fugg mit hívsz te UFO-nak.

Szakszerüen: Azonosítatlan repülő tárgy.

Az mindig van pl. Kinézek az ablakon : -jéé egy repülő ízé..

Azonosítatlan mert nem tudtam azonosítani.

Amúgy ha olyanra gondolsz.hogy más bolygón élő emberszerü lények akkor: Igen, Már jóval a sumárok elött, és az emberi faj előtt is léteztek.

2011. ápr. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Az is lehet, hogy a Szumérek is ufók voltak :)

Hiszen magyarúl beszéltek és írtak és hallottam hogy van olyan ufó nép akik szintén magyarok.

2011. ápr. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, amúgy nem nagyon hiszek az ilyenekben de ez akkor is érdekes szerintem :)
2011. ápr. 27. 21:16
 7/9 anonim ***** válasza:
a Sumerok magyarul beszeltek ??? hat okos vagy te is xD
2011. ápr. 28. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Voltak, de nem a földön hanem messze innen..
2011. máj. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Valaki Renáta ***** válasza:

hm..:) Egy ilyen "lény" nagyon sokáig él. Olyan hosszú az életük a földi élethez képest, hogy egy emberöltő szemszögéből nézve nincs is értelme beszélni róla.

Amíg egy ember többször is újraszületik azt egy ilyen lény végig tudja kísérni, ha akarja.

2011. júl. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!