Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mi ez az objektum az égen?

Fémfaház kérdése:

Mi ez az objektum az égen?

Figyelt kérdés
Dél-nyugati irányban kb este 20-tól lehet látni az égen és pulzál mindenféle színben. Fogalmam sincs mi lehet, talán műhold, de 1 műholdról sem tudom hogy pulzálni a Naptól, vagy 1 csillag lenne? Esetleg 1 földönkívüli fejlett civilizáció gépe lehet? Azért tettem fel a kérdést mert mindegyik mellett vannak érveim de mindegyik ellen is. Az is érdekes, hogy tegnapelőtt 1 mozgó objektum jött abból az irányból, és nem villogott mint a repülőgépek.
2011. ápr. 23. 12:48
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Az a xy nemtommianeve űrállomás. De téll egy űrállomás. (nem ufo-ké!)Amúgy a mozgó nem villogó objektumok pedik szondák. Azok ugyebár gyorsabban haladnak....
2011. ápr. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, főleg az utolsót:)
2011. ápr. 23. 15:11
 13/18 A kérdező kommentje:
mondjuk az a szonda elég alacsonyan repült:P
2011. ápr. 23. 15:12
 14/18 anonim ***** válasza:
Ha egyenletesen megy az égen és nem villog, hanem úgy néz ki mint egy csillag akkor műhold volt.
2011. ápr. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Műhold. Pár napja mondták nekem hogy fellőttek egyet és annak lehet látni a fényét. Ez valszeg az.
2011. ápr. 26. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
Az északi sarkcsillag
2011. ápr. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Hmm ez érdekes... Én is láttam 1x egy narancssárga fényt. Folyamatosan világított villogás nélkül. Ráadásul egy esős nap láttam és a felhők alatt mozgott. Nem volt hangja. És narancssárga gömb volt. Egyenesen haladt. Szépen lassan.

Felhők alatt űrállomás? :)

2011. ápr. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Fénysebesség válasza:
Tedd fel ezt a kérdést egy csillagásznak is, mert könnyen rá lehet mondani valamire, hogy ufó. Ugyanakkor a tapasztalatom, hogy általában egy abszolút tudományos ember elvből szkeptikus, ezért sok dologra vak. A legtöbben, akik azt mondják, hogy "hiszem ha látom", valójában azt hiszik el, amit látni akarnak. És ami egy nagy nagy hiba a tudományos szemléletben, hogy a "semmi nincs"-ből indul ki, és azt hiszi el, ami a tudomány szerint bizonyított. Élek a gyanúperrel, hogy sok esetben más dolgok is irányítják, mit számít tudományosnak és mi nem. Mindezek ellenére kérdezz meg egy csillagászt. És ha a válasza nem elégít ki, kutass máshol is.
2011. ápr. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!