Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mit gondoltok erről a "lelkile...

Mit gondoltok erről a "lelkileg megrázó" videóról? Ugye nem semmi?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=RUki-07sp2E


Nagyon jó videó, nagyon nagy hatással volt rám. Egyértelműen látszik, hogy valódi. Sajnálom Jesse Long-ot és testvérét, hogy ilyen szörnyűségeken ment keresztül. Én is találkoztam már idegen lényekkel, de szerencsére nem raboltak el, legalábbis nem tudok róla. Sajnos (vagy nem sajnos) nem lehet mit tenni a Szürkék ellen, mert nagyon fejlett a technológiájuk.


2011. ápr. 14. 17:00
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Nézzétek végig.
2011. ápr. 14. 17:02
 2/20 anonim ***** válasza:
Hát, ha értenék belőle valamit is..:S
2011. ápr. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
0%

10 perc sok, egyébként itt örök téma az Alien?


Unalmas már...

2011. ápr. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
te szívtál valamit tesó?:D
2011. ápr. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

fosok megnézni xD

amitó ezt a részleget nézem mindig félek XDDDD

2011. ápr. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
47%
jah persze... engem meg zámbo jimmy illetve elvis presley rabolt el és arra kértek röhögjem ki ezt a sok idiótát aki ilyen nyomorék kérdéseket rak ki.. Hiszek abban hogy nem csak mi élünk ebben a világmindenségben de azt eljönnek elrabolnak meg minden nah hogyne akkor én vagyok haszfelmetsző jack.. az ilyeneknek komoly agyi betegsége van és képzelődnek kell nekik egy jó pszihologus
2011. ápr. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
uncsii.
2011. ápr. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
és én is agybeteg lennék, csak azért mert az igazat mondom!!! én szexuális viszonyt folytatam egy orion övi szép nővel
2011. ápr. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Értelmes válaszokat kérek.

Aki hülyéskedni/piszkálódni akar, hagyja el az oldalt.


Egyébként már rengeteg ufós videót láttam a neten, de ez a legjobb szerintem.

2011. ápr. 14. 18:07
 10/20 anonim ***** válasza:

a videót nemnéztem meg csak a legtöbbet pontozott hozzászólást ami ez volt: röhejes 9 alien babája van.


az is röhejes h van annyi eszed h megtanulj angolul annyi viszont nics h ne lásd ez kamu

2011. ápr. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!