Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Fák vannak a marson?

Fák vannak a marson?

2011. ápr. 5. 19:01
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
Akik itten beszólnak azoktól kérdem,hogy honnan ilyen biztosak ,hogy nem lehetnek ott fák?Voltatok már a Marson?Vagy csak azt szajkózzátok,amit az igazságáról hires NASA elültetett a fejetekben?
2011. ápr. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:

17:58

Te voltál a Marson? Láttad a fákat?

Ez a videó egy demoscene, ha nem tudnád.

2011. ápr. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
Nem,én nem voltam a Marson!Ugy hogy nem is láthattam semmit!De ezek szerint te voltál,és nem találtál semmit!Nevetségesek vagytok!Olyan témában ellenkeztek és hordtok le másokat,amiket még ti sem tudtok!Lehet vannak,lehet nincsenek!Senki nem tudja!Vagy lehet páran igen,de azok semmit nem fognak mondani!
2011. ápr. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
Még elfelejtettem hozzá tenni,hogy nem néztem a felvételt,ugyan is senkinek nincsen felvétele!Csak a kérdésre válaszoltam!
2011. ápr. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:

18:39:

én megnéztem a felvételt és arra válaszoltam, te meg egy semmit mondó szöveggel jössz ide.

Amúgy én hol írtam, hogy jártam a Marson?

A másik: tartod furcsának azt, hogy ha s Marson fák, vizek lennének, akkor miért vörös bolygó, ahelyett, hogy kék bolygó lenne? Erre válaszoljál, ha tudsz.

2011. ápr. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
A sivatagban is vannak fák,meg oázisok,és lám-lám,az ürből csak sima "barna"!És ha ilyen az egész Mars?
2011. ápr. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
jaj én már aztsem hiszem h egyáltalán mars is van! ki látta? a holdat látom az oké. de mars? azt nem látom Lehet h kész átverés!! nemhogy még fák fakju az van
2011. ápr. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 A kérdező kommentje:
Én láttam ám a marsot távcsővel, de attól még vannak ott fák szerintem.
2011. ápr. 8. 00:36
 19/37 karesz54 válasza:
Igen vannak.Nyárfák,őszibarackfák és kanadai juharfák.
2011. ápr. 8. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
Kérdező! Ha TANULTÁL, vagy UTÁNAOLVASTÁL volna egy kicsit a marsnak, az ottani körülményeknek, (sugárzás, légkör, stb) akkor nem kérdeznél baromságokat. Vagy ajánlom a Spirit, és Opportunity mars roverek felvételeit.
2011. ápr. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!