Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Az űrlények tudnak az emberekn...

M@x kérdése:

Az űrlények tudnak az embereknek segíteni?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 5. 07:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Na Milánka megint kezdi. Hülye kifejezés az űrlény szó. Ők sem az űrben élnek (már ha vannak), hanem másik égitesten. Mondtam már öcsi, mielőtt leírsz valamit, gondold végig. Ha létezik idegen civilizáció, nem biztos, hogy bármiben is hasonlít az életvitelük a miénkre. No meg hát a kommunikációs nehézségek. Nem biztos, hogy bármely földi nyelvet beszélik. És azzal ne jöjjön senki, hogy fejlettebbek, így nincs nehézség, mert én is fejlettebb vagyok a kutyáimnál, de nem tudok úgy ugatni, hogy azt megértsék.
2011. ápr. 5. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én földönkívüli lenni. Mit akarni segíteni ?
2011. ápr. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 szilvo79 ***** válasza:
NEM!Az emberiségen nem lehet segíteni!Meg hol vannak az "Űrlények"????
2011. ápr. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mégis milyen segítségre gondolsz? Mindenünk megvan amire szükségünk van, rajtunk állt mindig is, mit kezdünk magunkkal, meg a világgal. Az összes ember mentalitásán meg nem lehet változtatni. Persze lehet valahonnan kívülről tátott szájjal várni a sült galambot, de az az igazság, hogy a világ mindig is olyan lesz, amilyenné mi, emberek tettük/tesszük.
2011. ápr. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én lenni földön túli messze bolygóról jönni. Figyelni kell emberek viselkedés nekem.
2011. ápr. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Elvinnék az összes bolondot, az már nagy segítség lenne.
2011. ápr. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem segít nekünk senki. Csak mi vagyunk itt, senki más.
2011. ápr. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ahogy Isten se tud rajtunk már segíteni, úgy szerinted ők tudnak? Az ember makacs és agresszív teremtmény...... már a kezdetetektől fogva...... nem ért máshoz csak hogy tönkre tegye önmagát és környezetét....... még ha akarnának is minket megváltoztatni már túl késő ahhoz hogy visszafordítsák azt amit mi elkezdetünk.
2011. ápr. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

milyen beteg kérdés ez?

normális vagy?

2011. ápr. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Az elsőnek igaza van.Sőt ha akarnának már segítettek volna a környezetszennyezés elleni harcban.Na meg nem űrlények hanem földönkívüliek.Na mi meg pl Marsonkívüliek vagyunk.
2011. ápr. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!