Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Lehetett ez Ufo, vagy nagyon...

Lehetett ez Ufo, vagy nagyon belemagyarázom?

Figyelt kérdés

Reggel suliba menet láttam az égen valami érdekeset... Először teljesen azt hittem, egy csapat fehér madár repül egy kupacban, viszont volt benne valami furcsa, mégpedig az, hogy mintha folyamatosan eltűntek, aztán újra felbukkantak volna...

Ez kb úgy nézett ki, hogy ott volt a sok fehér pont együtt, aztán egyszercsak elhalványultak, és eltűntek a kékségben... Aztán lassan újra feltűntek a fehér pontok, és újra eltűntek, mintha fel és lekapcsolgatnák a fényt... Ez ment egy ideig, aztán végleg felszívódtak...

Mi lehetett ez? Ha madarak voltak, akkor mi okozhatta, hogy "láthatatlanná" tudtak válni? Vagy valami rejtélyesebbről (ufo) is lehet szó? Ufo-hívők, ismertek hasonlót?

Furdal a kíváncsiság, hogy mi lehet :D


2011. ápr. 2. 16:21
 1/9 anonim ***** válasza:
43%
Nem olvastam végig, ne haragudj de az elejénél biztossá vált számomra hogy belemagyarázod.
2011. ápr. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mivel fehérek voltak ezért szerintem csak azért tudtak "eltűnni" a kék égboltról. Az emberi szem olykor nem mindig lát tisztán ha majd nem hasonló színárnyalatokat kell megkülönböztetnie.
2011. ápr. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Csak furcsa volt, mert mintha ritmusszerűen váltakozna a "fényük"... Mint ezek a karácsonyi izzók, lassan elhalványul, aztán visszatér a fénye... Mi okozhat ilyen jelenséget?
2011. ápr. 2. 16:32
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
biztos nem kaptál egy pofont reggel mielőtt elindultál? lehet csillagokat láttál :D
2011. ápr. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Tom Benko ***** válasza:
Pont, mint egy fehér madárraj, ahogyan vitorlázik.
2011. ápr. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Am nem hiszek annyira az ilyen Ufo dolgokban, csak reménykedtem, hátha valami különlegeset láttam:D
2011. ápr. 2. 16:49
 7/9 anonim válasza:
Én este láttam egy sárga kört elrepülni a ház felett
2011. ápr. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ugyan miért is ne lehetett volna UFO? Szerintem lehetett. Lehet, hogy most a "hozzászoktatás" fázisában vagyunk.
2011. ápr. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 treffhetes ***** válasza:

Unidentified - megvan

Flying - megvan

Object - ez kérdéses, de az egyszerűség kedvéért tekintsük őket tárgynak akkor is, ha madarak voltak :D


ezek alapján egyértelműen kijelenthetjük, hogy UFO-t láttál:D

2011. ápr. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!