Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mit jelentenek ezek? Wartoxion...

Mit jelentenek ezek? Wartoxionok, hadeszionok, ploxánok qulmániaiak, werdiszádorok?

Figyelt kérdés
No meg az örök klasszikusok a reptoidok, plejádok, krixkraxok stb... Ezeket honnan szedik? Nem akarok senkit sem megsérteni, csak olyan jó lenne tudni, hogy ezek a "legendák" miből indulnak ki?
2011. márc. 31. 22:30
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

Én onnan szedtem, hogy az ufó észlelések rovat egyik kérdésére adott egyik válaszban voltak. Betűszerint copy+paste módszerrel tettem be.


Amúgy a reptoidokat, plejádokat, krixkraxokat azért kajáljátok be jobban, mert többen mondogatják, ergo többször előfordulnak a bejegyzésekben?

2011. ápr. 15. 06:11
 12/23 anonim ***** válasza:
Fiam, én nem kajálok be semmit, egyszerűen vannak dolgok, amikkel nem kell mindenkinek foglalkozni. Ez olyan dolog. Hogy egy bizonyos fajta idióta odavan értük, meg egy másikfajta szintén nem túl okos réteg, aki szeret az ilyen idiótákon gúnyolódni, az más kérdés.
2011. ápr. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
És persze van az az idióta réteg aki az idiótákon gúnyolódókat gúnyolja és fiamozza. Így teljes a kör. -,-"
2011. ápr. 16. 06:56
 14/23 anonim ***** válasza:
Igen, bocs, téged kihagytalak. Meg magamat is, aki csak röhög rajtatok.
2011. ápr. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Na akkor ezt megbeszéltük :) röhögjünk együtt :)
2011. ápr. 16. 15:21
 16/23 anonim ***** válasza:
Ne. Kizárólag külön, ha kérhetem. :)
2011. ápr. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

Jó, akkor én röhögök rajtad, Te énrajtam. Így jó lesz? :)

Bár ez innen már inkább a 'HUMOR' kategória.

2011. ápr. 16. 16:54
 18/23 anonim ***** válasza:
Jó. Addig én megerőszakolok egy wartaxiizét. Akármi is legyen az.
2011. ápr. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Amúgy ezeket minek találtad ki? Mert a google az nem ismeri őket, még említés szinten sem, semmilyen nyelven. Szóval nem hiszem, hogy sok leírást olvashattál.
2011. ápr. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Olvasd el mégegyszer a tegnap 06:11-es kommentemet. Benne leled a választ.
2011. ápr. 16. 17:20
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!