Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mi a véleményed? Egyet értesz?

Mi a véleményed? Egyet értesz?

2011. márc. 27. 00:19
 1/10 anonim ***** válasza:
40%
Hm.Akkor egy autó mentes nap?Csak egy nap semmilyen jármű nem menne.Az megállítaná a világvégét.Ha az állattenyésztés 18%-kal ront, akkor az autók 45%-ot kb.Oxigén mérgezésbe hallnánk xD.Na viccen kívül egyébként szerintem attól mert egy nap nem eszünk húst, a tehenek ugyanugy legelnek, és az emberek ugyanugy termelnek aznap is.Nem fogják mondani a teheneknek hogy lábhoz leülsz vársz éjfélig még ma van, stb... szóval ez nem oldana meg semmit mégcsak nem is segítene.Én abszolút környezet védő vagyok, de ez hüjeség sztem.
2011. márc. 27. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek. Más kérdés hogy betartom e de egyetértek. A nagyokosok már csak jobban tudják merre hány méter.
2011. márc. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Na és azt tudtad kérdező hogy amit az állatoknak adnak élelmet (gabonát) azt 25 millió éhező embernek lehetne szétosztani Afrikába meg olyan helyeken ahol éhen halnak a gyerekek? A húsevőknek fontosabb a hús mint az emberi élet, mert finom, és ezért inkább azt választják. A szerencsétlen éhezők meg dögöljenek meg lesz@rják!
2011. márc. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
De most képzeljük el hogy holnaptól az egész világon senki nem enne húst. Fehérjét rengeteg mással lehet pótolni pl a tojásba, szójába, gombába, több fehérje van mint a húsba. Az állatoknak szánt gabonát pedig szétosztanánk az éhező szerencsétlen embereknek hogy ne halljanak éhen, ezáltal máris humán gondolkodásúvá válnánk. Az éhező emberek jönnének az autókhoz az adományokért és helikopterekről dobálnák le nekik azt az iszonyatos sok mennyiségű gabonát. Képzeld el hogy örülnének neki! De mi is észségesebbek lennénk, gazdaságosabban élnénk, és még környezet kímélően is.
2011. márc. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 H.Jani ***** válasza:
Igen.
2011. márc. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen 100%-ba. Helyes!
2011. márc. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Egyetértek!Sőt!

Én lassan ki is szoritanám teljesen a husfogyasztást az étrendből!

2011. márc. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
86%
Nem-nem értek egyet mit keres a ufó témakörbe,???
2011. márc. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Egyetértek! Egyetértek! Egyetértek!

A világ sokkal jobb lenne vágóhidak nélkül!!!

2011. márc. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kell a hús ,akármit eszel 2-3 óra múlva megint éhes vagy s akkor ?
2011. márc. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!