Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ki/mi az a 404?

Ki/mi az a 404?

Figyelt kérdés
2011. márc. 24. 16:33
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Azért a fent említett illetőnek a többi követője is kiírhatná a korát. Mint Ági. Szerintem ez az adat mindent elmond, ment is a pipa ;)
2011. márc. 25. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok 404 rajongója de nem is haragszok rá. Engem nem zavar hogy itt van. Inkább ötven 404 legyen itt mint 1 provokatív ember. Azt én se tudom hazudik vagy nem, de szellemi fogyatékosnak semmiféleképp nem merném nevezni mert én ismerek pár fogyatékost tudom milyen értelmetlenül beszélnek és mindig ugyan azt mondják egyfolytában. Nézzétek vissza a hozzászólásait. 404 túl érthetően beszél szóval nem merném fogyatékosnak nevezni, szélhámosnak lehet hogy szélhámos azt nem tudom. De ha szélhámos akkor nagyon ügyesen leplezi mert gyakran emlegeti a szeretet szót, ami azért érdekes mert az nem éppen szélhámosságra utal. De azt én is és sokan mások is észrevettük hogy valaki vagy valakik szándékosan le akarják járatni, mert áthívták egy másik fórumra hogy ott tevékenykedjen ne itt és nem ment át, és el akarják érni hogy elmenjen innen oda! Mivel mióta ő itt van legalább 25-30 emberrel többen vannak itt, és az a másik fórum szeretné ha 404 oda is menne. Ezért a másik fórum irányítója ide beregisztrált hogy 404-et elkergesse innen. De nem sikerül neki. Ezért van ez a lejáratósdi.


Itt van 404 filmje ami szintén meggyőzött engem hogy nem egy tizenéves szórakozik itt:

[link] ez egy telepátián alapuló film. Sokan kérdezték tőle hogy hogy beszélget az űrlényekkel és ezért csinálta a filmet. Csak nekünk! Sajnos a film profi szinten magyaráz és a kezdők lótikulát se értenek belőle de attól nagyjából lehet érteni.

2011. márc. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
404 egy földönkívüli lény akit azért küldtek hogy az emberek gondolkodását tanulmányozza. Ez komoly!
2011. márc. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

Sziasztok.

18:03-as vagyok...

Valaki kért linket 404 hozzászólásiról, a legtöbb UFO kategóriás kérdésre hosszú választ írt, ami legtöbbször segített a kérdezőnek. Böngész egy kicsit a kérdések között, és találsz majd sokat...:)


(Amúgy 12 éves vagyok csak meg van szokva a 11(Pár napja lettem 12:P), de ez nem sokat változtat a lényegen)


Ági

2011. márc. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Én 404 fanatikus vagyok!
2011. márc. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

16:48!


Én voltam az és kösz a segítséget utána is járok azoknak a válaszoknak mert érdekelne hogy mik a meglátásai 404-nek puszta kíváncsiságból. :)

2011. márc. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
404 egy kriarix nevű földönkívüli.
2011. márc. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom biológus és UFO kutató. Nagy tisztelője vagyok, mert békés, kedves és okos férfi. Mondjon bárki bármit is, 404 nagyon kedves. Ne bántsátok!
2011. márc. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
az lsd nem okoz agyi elváltozást. ő már így született.
2011. márc. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Ági! Nem akarlak megsérteni!De 404 becsap mindenkit és csak hülyiteni akar titeket! Ne hadjátok már ezt!!
2011. ápr. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!