Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Lehetséges hogy az UFO észlelé...

Lehetséges hogy az UFO észlelések nagy részének köze sincs az idegenekhez, és ember alkotta tárgyakat figyelnek meg?

Figyelt kérdés

na persze nem állítom h mind az, de ha azt nézem h az USA 1981-ben rendelkezett F-117es Nighthawkokkal, 1989-ben pedig Northrop B–2 Spirit lopakodó bombázókkal, akkor azért elgondolkodnék h miket fejleszthettek ki a 20 évvel ezelőtti B-2es óta(amit azért nem kell részletezni h mit tud, és milyen minden más repülőről alkotott képtől elütő a kinézete)...

mit gondoltok a témáról?


2011. márc. 21. 20:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem hogy lehetséges, hanem 100%-osan így van. Átlagemberként nem ismerünk minden típusú katonai repülőt, újfajta technikai csodát, űrizémizéket, miegymást. Nem zárom ki a földönkívüliek létezését, de én is azt hiszem, hogy a legtöbb ilyen kütyü földi eredetű. Aztán ne feledkezzünk el még a mindenféle légköri jelenségek miatt (pl. sztincilláció, ugye) furcsán kinéző csillagokról, rakétákról, egyebekről, amiket szintén könnyű UFO-nak nézni.
2011. márc. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Az UFO "észlelések" döntő többségének az égvilágon semmi köze nincs ismeretlen objektumokhoz, tájékozatlansághoz ismerethiányhoz annál inkább. És a butasághoz is. Pld nemrégen közreadtak egy "UFO" felvételt ahol egy kettős objektum volt látható, a készítőjének meg aanak aki UFO-t ordított annyi esze már nem volt hogy elötte lötték fel a Discovery-t és azt lehetett látni amikor az ürrepülőgép megközelíti dokkolás céljából az ISS-t. Ilyenkor látszik hogy az "UFO kutató" még a napi eseményeket se képes követni.
2011. márc. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

jaja ezt a kérdést én is láttam itt:D

meg az volt még a másik kedvencem amikor az ISSre fellőttek vmi teherszállító rakétát, amit kiszúrtak az okosok, de az azért nem esett le nekik h azt a kibszott rakétát látják...


ezt is még itt láttam anno: [link]


ha ez valóban létezne, az azért sok mindent megmagyarázna, bár nem tudom h lehet-e realitása

2011. márc. 21. 21:09
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen ! Az UFO-kat lehetséges a földön fejlesztették ki, csak titkolják.
2011. márc. 22. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Az UFO jelenségek 98%-a képzelgés illetve természeti jelenség, csak általános tapasztalat, hogy a nagyrabecsült "UFO KUTATÓK" tárgyi tudása valahol Győzike és Kiszel Tünde között lehet.

A maradék 2% pedig az ember alkotta titkos vagy ismeretlen repülő tárgyak.

2011. márc. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Remek kérdés.

Sok mindenben hiszek. De valószínűnek tartom még én is, hogy ember alkotta tárgyakról van szó. Kis emberek vagyunk mi ahhoz, hogy tudhassak a nagy hatalmak épp milyen fejlesztéseken dolgoznak.

Pedig nem tartom valószínűnek, hogy az univerzumban mi lennének az egyetlen értelmes lények. De hogy ide jönnek? Na ezt már én is kétlem.

2011. márc. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ez komoly.

Rákattintottam arra a linkre amit a kérdező küldött. Erre most nem rég nézek youtubeon egy dok.filmet.

Kb erről van szó benne

"A majdhogynem futballpálya méretü gép a közepében cirkuláló extrémül alacsony hömérsékletü, nagy nyomású higanyplazma segítségével majdhogynem 90 százalékkal képes semlegesíteni a Föld gravitációs eröterét, ami azt jelenti, hogy a súlya is 90 százalékkal csökken a Föld gravitációs terében."


És itt a dok.film

http://www.youtube.com/watch?v=b7yizsTzLw0

00:17 perctől van az a rész.


Én annyit mondok, hogy fogalmunk sincs mennyi mindent titkolnak el előlünk. ÉN pontosabban egy repülő csészealjat láttam közvetlen közelről. Nem tudom, hogy akkor most azt is az emberek találták fel és ők irányítják vagy most akkor földönkívüliek-e de egy a biztos, hogy már én is megkérdőjelezek mindent.

A dok. film is arról szól, hogy az ókorban (Egyiptomban, Indiában) is fellelhetőek olyan tárgyak, írások, amik arra következtetnek, hogy már az ókorban is tudtak repülni az emberek.

2011. okt. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

17:23


Általános iskola fizika elégtelen, leülhetsz...

2011. okt. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

19:04


Bővebben?

Nem az én fizikám elégtelen én bemásoltam egy részletet és elmondtam,hogy mi található abban a dok.filmben ami majdnem egyezik azzal a bemásolt szöveggel.


Általános iskola szövegértés, elégtelen.

Úgyhogy először egy kicsit bővebben még mielőtt leírsz valamit

2011. okt. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nincs itt semmi gond.


Te bemásoltál egy akkora baromságot, amiért jobb helyeken büntetnek.


Normális ember ilyet végig se néz, pláne nem hiszi el és végképp nem terjeszti...

2011. okt. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!