Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Miért övezi a Holdat ennyi...

M@x kérdése:

Miért övezi a Holdat ennyi sok rejtély és misztikum? (földönkívüliek)

Figyelt kérdés
2011. márc. 19. 16:37
1 2
 11/15 anonim válasza:

Szerintem a Föld Államai elég tetemes mennyiségü pénzt áldoznak ürkutatásra.Az állampolgároknak(adófizetők)joguk

van minden új adatot megismerni a Holdról a pénzükért.

Két eset lehetséges:

1.Vagy a kutatók hülylék

2.Vagy minket polgárokat néznek hülyének

Szerintem a mai tehnika segítségével választ kellene kapniok a "Tudósoknak" az ilyen jellegű kérdésekre,és

azt publikálni sem ártana.

2011. márc. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
Szerintem rájöttek, hogy a Hold sajtból van, és azért terjesztenek pletykákat mikroorganizmusokról és vízről meg hasonlókról, hogy ne jöjjenek rá az emberek az igazságra. Így a legtöbb ember már el is hiszi, hogy a Hold meteorit vagy földdarab, pedig igazából sajt.
2011. márc. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Ma néztem egy angol nyelvű dokumentum filmet és érdekes dolgokat állítanak benne címe: élet a holdon amit a kormány eltitkol. (beload)
2011. márc. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Mert 1945-ben a náci ufók elfoglalták a sötét oldalát. A szkinhedek ennek tiszteletére borotválják a fejüket kopasz tar holdszerűvé. Ha nem hiszed el, akkor nem is vagy jó ezoterikus!
2011. márc. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nincs semmi rejtély csak az emberek keveset tudnak róla,ugy mind a többi bolygóról.
2011. márc. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!