Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Diator mikor indultok el a...

M@x kérdése:

Diator mikor indultok el a Földön kívüli utazásra?

Figyelt kérdés
Vagy már voltatok?
2011. márc. 18. 14:28
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
100%

Ha hold belseje üreges, arra akarok kilyukadni, hogy ott emberek élnek, és idegenek is, egy olyan környezetet létrehozva mint Noé bárkája, úgy hallottam, hogy a hold belsejében bázisok vannak, élet közösségek, amelyeket némely szempontból innen a földről irányítanak, de lehet hogy a holdról irányítják a földünket,,, sajnos ezt nem tudom pontosan... amiben biztos vagyok: Hogy a holdra folyamatosan mennek teleportálás útján innen a földről emberek, nyersanyag, élelmiszer, (hozzá tenném hogy ezek a dolgok nagyon titkosak,) azt is elakarom mondani, hogy a holdra olyan embereket is elvisznek ebbe az új életközösségbe , akiket elrabolnak , akaratuk ellenére viszik el ezeket az embereket...


A hold valójában színes, olyan képeket ismerünk amelyek szürkék, fekete fehér világot látunk az égbolton de ez valójában nem igaz,,,, a hold gazdag, nagyon gazdag, úgy gondolom olyan anyag is lehet a holdon ami itt a földön nincs!...


Azt is elakarom mondani hogy a holdunk már kivan sajátítva, érdekes dolgok folynak ott... Azt is elakarom mondani, hogy a hold felszínén elvileg hajók több százezrei található meg, ezek a hajók fényes korongok, és innen a földről nehéz kivenni őket...

Én sem értem ezeket a dolgokat teljesen, de nem értem mért nem hozzák nyilvánosságra...

2011. márc. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
100%
az első hozzászólóhoz mondanám, 19 vagyok :D
2011. márc. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
Szeretlek diator!
2011. márc. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
diator én szeretnék veled tudod...
2011. márc. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:

Emberek ne vegyétek már be ezt a sok baromságot! Ezek az emberek semmit nem tudnak csak az agyszüleményük az egész.

ui.: Én hiszek a földönkívüliekben meg a természetfeletti dolgokba de ez nevetséges amit itt páran próbálnak beadni.

2011. márc. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:

Utolsó, szerintem a természetfeletti dolgok nevetségesek!


Egyébként nem hinném, hogy élnének a Holdban.

Ha szupertitkos, akkor hogy tudtad meg Diator, ezeket a titkos információkat?

Szerintem is otthont adnak valakinek azok a járatok a Holdban, de tudod én nem intelligens lényekre gondoltam :D

Hanem bogarakra, baktériumokra, vírusokra stb...

Vagy óriás csótányokra.

Ilyenekre gondolok:


[link]


Csak 2-szer vastagabb bőr, meg 2-szer hosszabbak, meg hegyesebb fogak.


És nem lehet, hogy ilyen lények okozták azokat a járatokat?


(mert ha jól tudom azok a földalatti járatok olyanok mind egy vakondtúrás, olyan hogy mondjam, gömbölyűek, mind amit egy giliszta csinál.)


Egy helyen elkezdi fúrni, egy másik helyen meg kifúrja magát a földből. Szerintem ilyesmiről lehet szó!

2011. márc. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 potion ***** válasza:
Öreganyád térdekalácsát hogy nem tudjuk mi van a hold másik oldalán Amúgy meg forog. Valaki magyarázza már meg nekem ki mondta nektek ezt a sok baromságot?
2011. márc. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
he! diator teso! én akarok menni csk nem jó az msn em. Nem lehetne későbre halasztani?
2011. márc. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
És azért nem mész, mert nem jó az msn-ed? :O
2011. márc. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
Nem tudom tomi, kérdezzük meg 404-et :( nem nézed az emailjaidat, én is és 404 is írt neked!
2011. márc. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!