Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » A kutyánk mit ugatott a...

A kutyánk mit ugatott a levegőbe? Ufonauta volt?

Figyelt kérdés
Valamelyik este a kutyánk ugatott a levegőbe, de nem volt ott semmi amit ugathatott volna csak egy üres fal volt előtte. Az a valami járkálhatott is mert hol jobbra hol balra ugatott mikor hol látta a kutya arra ugatott. Az egész család nem látta csak a kutya és hát eléggé féltünk. Az egész csak 5 percig tartott.
2011. márc. 17. 21:56
1 2
 11/16 tetris ***** válasza:

Zombi-vérfarkas-vámpírt-démont-láncfűrészes gyilkost-predatort-alient-csubakkabrát-májkül dzsekszont látnak ilyenkor a kutyák.

De ha nem ezt, akkor drakulát, lock nessi szörnyet, yetit, Hannibal Lectert,...... vagy a szomszéd macskáját.

2011. márc. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Szerintem szellemet látott. A láncfűrészes drakula hülyeség azt te is látnád nem csak a kutyád.
2011. márc. 18. 15:33
 13/16 anonim ***** válasza:
tuti szellemet
2011. márc. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Bizony van olyan, hogy a szeszélyes széljárás a közelben szalonnát sütő turisták/szomszéd felől az illatokat éppen felétek fújja. Ettől a kutyák többsége megbolondul. Ez van. Idővel megint fordul a szél.
2011. márc. 19. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Niky emo girl válasza:
hát nekem volt h kutyám elkezte ugatni az elektromos vezetékeket a falba akkor jöttem rá h azt mikor végén már csak a konektort ugatta meg kezte a tv kábeljét is :D
2011. ápr. 18. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Valaki Renáta ***** válasza:

passz..

Gondolom az a jobbik eset ha ez csak egyszer történt meg.

2011. júl. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!