Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szerintetek az ezredes reális...

Szerintetek az ezredes reális érveket mond?

Figyelt kérdés

Főleg UFO kutató és 404 válaszát várom! A szórakozók ne szennyezzék a kérdést.


1. rész http://www.youtube.com/watch?v=PmTl5GknKTY&feature=related

2. rész http://www.youtube.com/watch?v=9ku1Z5qqbF0&feature=related


2011. márc. 17. 00:29
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

A média meg elérte, hogy aki a TV- ben, rádióban vagy egyéb hírközlő alkalmatosságban szerepeljen, az pénzt kap. Annyira lehet a szkeptikusokat és laikusokat manipulálni, befolyásolni... Miért? Mert nincs hitük, lelki- és akaraterejük. Pont! :)

Uccsó voltam

2011. márc. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
*tehát ezt elhitette a lakosság többségével. -->kimaradt :) Gommene ^^
2011. márc. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Ha belegondoltok a régi emberek sokkal tovább éltek nagyn-régen 300 évig is. Aztán egyre kevesebb az ember élet kora mint ha szándékosan lecsökkentenék h ne érjék el a nyugdíjas éveiket. Régen nem volt ennyi méreganyag az ételekbe italokba mint most. Hová fajul még a világ mi lesz ennek a vége? A végén csak 50 évig fogunk élni.
2011. márc. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
49%

13:20

te melyik bolygón élsz? mikor éltek az emberek 300 éves korig?? el vagy te tájolva, pár száz évvel ezelőtt 50 már öregnek számított. akkor el sem tudom képzelni, hogy az ókorban pl meddig élhettek...

2011. márc. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Én úgy hallottam Mózes idejében 300 évig is eléltek az emberek és Mózes is több száz évig élt.
2011. márc. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Meg ketté választotta a Vörös tengert, mi?:D Hagyjuk már az ilyen meséket
2011. márc. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

A Vörös tenger kettéválasztása annyira Istenhez köthető, mint a befagyott Duna jege.

Mindkettő természetes jelenség, a Vörös tengeren akkoriban át lehetett járni, ezt bárki megtehette volna, Mátyás koronázása idején kemény hidegek voltak, ezért a Duna nem egyszer befagyott (véletlen egybeesések).

2011. ápr. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
2016. okt. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!