Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szerintetek az ezredes reális...

Szerintetek az ezredes reális érveket mond?

Figyelt kérdés

Főleg UFO kutató és 404 válaszát várom! A szórakozók ne szennyezzék a kérdést.


1. rész http://www.youtube.com/watch?v=PmTl5GknKTY&feature=related

2. rész http://www.youtube.com/watch?v=9ku1Z5qqbF0&feature=related


2011. márc. 17. 00:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
63%
Jajj de aranyos ez az ezredes és milyen okos! De lennék a felesége Istenem de cuki :P
2011. márc. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
25%
Istenem, miért kell becsületes öreg emberekből akik végigküzdötték az életüket bolondot csinálni :(
2011. márc. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
0%
Vajon mennyi pénzt kaphatott ezért az öreg?
2011. márc. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
26%
azt mondod pénzért mondja? hmm érdekes feltételezés.
2011. márc. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 H.Jani ***** válasza:
53%
igen
2011. márc. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 H.Jani ***** válasza:
46%
már mint reális érveket mond
2011. márc. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 404 ***** válasza:
83%

Igen meglepően sokat tud, bár még így sem tud mindent. Látni hogy nincs manipulálva és ritka az ilyen ember.

Sajnálom az embereket. Bár jogotok lenne hozzá, mégis jobb ha nem tudtok dolgokat, mert így azt hiszitek szabadok vagytok és boldogok. Higgyétek el az igazság nagyon fájna, ezért nem érdemes kutatni. Én is mióta megtudtam dolgokat azóta szomorúbb vagyok mert nem tudok ellene mit tenni. Ha azt mondom hogy az egész emberiség félrevezetve és manipulálva van születésétől kezdve úgy sem hinnétek el, pedig így van. Inkább azt mondom, éljetek a mának és élvezzétek az életet amíg lehet!

2011. márc. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Basszus, lekéstem az igazságról. Megvan valahol kifejtve?

Kösz, és nem parasztkodásból kérdeztem.

2011. márc. 25. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Jól mondja az ezredes. Itt vannak közöttünk csak más lét síkon. Ezért mi nem láthatjuk őket. Csak ezt hogy mi az a más lét sík, egyes emberek nem értik és így nem tudják miről van szó.
2011. márc. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Persze, az igazságot készen kapod. :) Hány évnek kellett eltelnie, hogy kiderüljön hogy a testápolók és a félkész ételek többsége olyan kemikáliával van tele, hogy hajajj! :) Akkor majd pont erről fognak a füledbe sugdosni.. :)
2011. márc. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!