Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » A SETI beismerte, hogy UFÓ...

A SETI beismerte, hogy UFÓ támadás van 2012-ben?

Figyelt kérdés
[link]
2011. márc. 14. 22:28
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
A jelek sokasodnak!
2011. márc. 15. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
Ezt a cikket..! :DDD
2011. márc. 15. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:

Na akkor mindenki készüljön :D

Vegyük fegyvereket, és menjünk fedezékbe.

Jönnek és lebombáznak minket.

Ám szerintem többmillió űrhajóról van szó.

Arra nem gondoltak, hogy az a 3 csak az anyahajó, és bennük vannak hangárok, és azokban kitudja hányszázezer bombázó, vagy harci űrhajó van még.

Viszont könnyen meglehetne ezt úszni :D

Felmegyünk a Marsra, ott messze vagyunk a Földtől :D

De talán még látni fogjuk ahogy a Föld felrobban.


Hajrá idegenek!!!

2011. márc. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:

2012-vel kapcsolatban a kormány semmi kézzelfoghatót nem fog közölni a nyilvánossággal, annak ellenére, hogy pontosan tudják mi a helyzet a Földünkkel, és a körülöttünk lévő eddig ismert világűrrel kapcsolatban. Lesz sok tévhit, álhír, de a közemberek sohasem fognak tudni semmi biztosat, higyjetek nekem.


Csillagvizsgáló

2011. márc. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
Én nem hiszek neked, csillagvizsgáló. Nem lesz semmi 2012-ben.
2011. márc. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:

2012-ben jómagam sem tudom, fog e történni valami. Igazából szerintem sem lesz semmi változás, bár így vagy úgy, lassan tényleg gondok lesznek (nézzük csak most Japánt). Az előző válaszommal csak azt akartam mondani, hogy ha az elkövetkezőkben egy nagy dolog lesz készülőben, ami az egész világra kihatna, azt nem közölnék az átlagemberekkel.


Csillagvizsgáló

2011. márc. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
Én nem hiszem de ha igyis van akkor sem hiszem,hogy azért jönnek,hogy nekimenjenek a Földnek:D
2011. márc. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
Tagadta.
2011. márc. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
letezik, hogy a pszichiatrian van internetes gep, es a paciensek hozzafernek????
2011. márc. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
Hát mi tagadás ,én is fosok ettől a világvége szarságtól...dehát ez van ,ha kikell halnia az emberiségnek ,az ellen nem tehetünk semmit.és tényleg igaz,hogy a kormáy semmit nem közöl velünk ,és nem csak ezzel kapcsolatban. kitudja ,talán a kormány már évekkel ezelőtt leszerződött a földönkivüliekkel,csak mi nem tudhatunk rola....:D talán viccesen hangzik, de talá igy is van . ...Na és mi a helyzet a Mayákkal?ők is a világvégében hisznek 2012re
2011. márc. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!