Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mikor lesz látható a Nibiru...

Mikor lesz látható a Nibiru szabad szemmel?

Figyelt kérdés
Létezik egyáltalán, látta valaki?
2011. márc. 14. 03:29
1 2 3 4
 11/31 anonim válasza:
2011. márc. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
63%

Szia én jós vagyok, látnok ha jobban értitek. Elmondom a valós igazságot. Jól nyissátok ki a szemeteket mert még egyszer nem fogom elmagyarázni.


A nibiru nem fog becsapódni a földbe, 2 évvel ezelőtt a NASA kiszámította a csillagok állásából hogy be fog e csapódni és nem fog. De! A nibiru rettenetes katasztrófákat fog okozni! Mert a földet magához fogja vonzani és a vonzás hatására a föld eltérül a pályájáról. A nibiru el fogja takarni a napot a földtől ugyanis a föld és a nap között fog elhaladni. Aszem 3600 évente kerüli meg a bolygónkat a nibiru. 2 évvel ezelőtt még a NASA sem titkolta a nibiru létezését. Még a hiradóba is bemondták. De azt mondták nem kell félni mert nem csapódik be. Most meg már tagadják fogalmam sincs mért. Valószínű a katasztrófák miatt amiket fog okozni azért. Nem akarnak pánik keltést. Ahogy vonzza majd a földet a nibiru magához ezáltal földrengések és szökőárak lesznek. Ezek már most is tapasztalhatók de ezek csak az "előjátékok" az igazi nagyok akkor leszmnek amikor már a föld közvetlen közelébe lesz. Az emberiség háromnegyede el fog pusztulni.


Látom hogy a nibirun a élnek idegen lények. Ezt úgy biztos ahogy most én itt írok! A nibiru 2012.12.21. én ér ide és a ekkor fognak a nibiru bolygóról átjönni a földre űrhajók segítségével ezek az idegen lények. Ez így lesz. Majd meglátjátok! Én már látom is a hajójukat mivel látnok vagyok. Hatalmas hajóik vannak és ezek a lények úgy látom ember szerűek. Van kezük és lábuk. Úgy érzem kedvesek és békével fognak átjönni a földre a nibiruról!

2011. márc. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
Dikk,támadnak az ET-ek.Behalok :"D
2011. márc. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
elvileg a Nibiru nevű bolygó elfog haladni 2012 végén vagy 2013 elején a föld mellett és ez megzavarja a pólusokat és természeti katasztrófák lesznek.
2011. márc. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
54%

Ezt olvassátok el érdekes:

"Az i.e. 556-os azonban egy nem várt napfogyatkozás volt, mert a napot nem a Hold takarta el, hanem a Nibiru. E teljes napfogyatkozás létét a Nasa is igazolta, illetve a régészeti leletek is elmesélik."

[link]

2011. márc. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 H.Jani ***** válasza:
Az utolsó napokban.
2011. márc. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 potion ***** válasza:
0%

A nibiru nem fog becsapódni a földbe, 2 évvel ezelőtt a NASA kiszámította a csillagok állásából hogy be fog e csapódni és nem fog. De! A nibiru rettenetes katasztrófákat fog okozni! Mert a földet magához fogja vonzani és a vonzás hatására a föld eltérül a pályájáról.



b+ neked is annyi eszed van mint egy marék hangyának

Szerinted hogy fityfenébe tudna áthaladni egy akkor bolygó a naprendszeren anélkül hogy akérminek nekimenni?

2011. márc. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
potion te diator vagy?
2011. márc. 14. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, a látnoktól kérdezem milyen lények vannak a bolygón?
2011. márc. 15. 00:17
 20/31 anonim ***** válasza:
52%
Amilyet szegénynek az agya kitalál!
2011. márc. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!