Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mi a véleményetek?

Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
[link]
2011. márc. 1. 20:30
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
62%
ijesztő képeket is mutatnak benne, vagy aki meséli az is gusztustalan?
2011. márc. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 404 ***** válasza:
62%

Nem tudom én még nem haltam meg. De hidd el nekem, én magamról tudom hogy kedves és jó szívű vagyok, nekem eszembe sem jutna ilyen poklot készíteni még a legnagyobb ellenségemnek sem tennék ilyet!! (Bár nincs ellenségem mert nem vagyok haragtartó.) Ha nekem ily jó szivem van halandó és tökéletlen ember létemre, akkor egy tökéletes lény ami a szeretetéről híres, miért lennének gonosz és logikátlan gondolatai? Márpedig a pokolnak nincs logikája, mivel az ördög gonosz, szereti a rosszat, így a pokollal nem megbünteti hanem még meg is ajándékozta egy otthonnal ahol sokat gonoszkodhat.


A halál az az élet természetes velejárója. Azért halunk meg hogy újak szülessenek. Ez egy természetes körforgás és el kell fogadni, mert nem tudsz rajta változtatni. Hosszabbítani tudod az életed ha egészségesen élsz, és nem mérgezed magad. Egyes idegen lények olyan tudást elértek már, hogy képesek meghosszabbítani sejtjeik öregedését, így akár 3-4x többet élhetnek. A tovább élni akarást az univerzum törvénye sem tiltja amennyiben másoknak és a környezetüknek nem ártanak vele. Vannak olyan idegen lények is, akik már elérték a tökéletes létet. Vannak olyanok is akik még csak most kezdik megtapasztalni hogy kell kövekkel szikrát és abból tüzet csinálni. Vannak olyanok akik még ki sem fejlődtek és még csak sejtek. De egy biztos, a halál azért van, hogy legyen élet. Ha nincs halál, felborulna az egyensúly. Kivéve olyan tökéletes lényeknél akik már elérték a halhatatlanságot, rájuk ez nem vonatkozik mert ők már nem szaporodnak.

2011. márc. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
55%
404 te már félelmetesen okos vagy! Még h lipótmezei :D Ilyenekre nem is gondoltam de tényleg! Igazad sztm is logikátlan a pokol egy szerető lénytől! Aki ezt beveszi azt sajnálom amúgy mert biztos fél és retteg hogy oda kerül. Isten tényleg nem szereti a rettegést vagyis ő nem csinálna ilyeneket. Erre nem is gondoltam. De okos vagy!
2011. márc. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
30%
Én nem értem mért kell az emberiséget ennyire félrevezetni de aki kitalálta a poklot az se volt valami kedves ha ilyet ki tud találni mint ami a filmbe volt!
2011. márc. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 Fémfaház ***** válasza:
44%

Igen, logikus amit 404 mond. DE:

Mi van ha nincs Isten, mint személy, aki tud teremteni? Ha nincs Isten, nekünk megvan az a képességünk, hogy gondolat erejével teremtsünk, persze ennek az alkalmazását majd évszázadok vagy évezredek múlva fogjuk mindennapi életünkben használni. De mi van ha van 1 nálunk sokkal fejlettebb rossz szándékú faj? Ők megtehetik, hogy ilyen lényeket teremtsenek. Vagy az is lehet, hogy mi hoztuk létre tudat alatt. A vallások évezredek óta mossák az emberiség agyát. Elhitették mindenkivel, hogy vannak démonok meg angyalok stb. Ezzel pedig a gondolat létrehozta 1 évezred alatt simán lehetséges, főleg, hogy több 100 millió keresztény gondolata játszik ezzel.

Az univerzumunkban a legnagyobb erő a gondolat.

2011. márc. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
43%
Igenis létezik pokol, de azt mi magunk teremtjük meg ezen és az esetleges túlvilágon is. Nem Isten küld bennünket oda, hanem mi saját magunkat.
2011. márc. 2. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 attila6 ***** válasza:
31%
404nek igaza van!
2011. márc. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
31%

Igen 404 nek igaza van, meg gondolkozzatok logikusan. Ha valaki meghal, akkor csak a lelke kijön a testéből és úgy megy állítólag a pokolba de a teste marad. Na most ha a lelke megy és a teste marad, akkor hogy a fenébe éreznék a tűz fájdalmat és mért venné nehezen a levegőt ha nincs is ott teste csak a lelke? Nem éreznének fájdalmat mert nincs a pokolba testük ugyanis a földön elhagyták amikor meghaltak. ÉSZ! Ez az egész pokol meg Biblia csak mese és azért találták ki hogy az ember jó legyen és könnyen irányítható és fogadjon szót vagy oda kerül.


Meg az is igaz ahogy a 404 mondja hogy az ördögnek ez nem büntetés mert jól érzi ott magát! Tudjátok mi lenne neki az igazi büntetés? Hülyén hangzik, de a menyország! Mert utálja a szeretetet és a jóságot! Neki az lenne a legnagyobb büntetés ha a menyországban kéne élnie mert nem bírja elviselni. Nem egy koncentrációs tábor, mert az minden álma!

2011. márc. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
22%

nekem más a véleményem mint 404é

szerintem meg létezik egy magasabb intelligencia amit Istennek nevezünk.

mondja is a fickó hogy az Isten nem az embereknek hozta létre a pokolt.


ezt megérteni nagyon nem lehet. mindenki élje jól az életét ,ne vétkezzen tudatosan, és ne akarjon túl sokat tudni:) ez az én véleményem

2011. márc. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 Klipi ***** válasza:
22%

Véleményem szerint Isten létezik,lehet hogy a film kamu,de azt ne felejtsétek el átgondolni,hogy ez a filmet emberek készitették,lehet,hazudtak. A pokolnak nem kell feltétlenül léteznie ha Isten létezik! A kettő nem függ egymástól!


A Film épül Istenre,nem Isten épül a filmre!

2011. márc. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!