Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Bocs hogy ez nem ide tartozik...

Bocs hogy ez nem ide tartozik de szerintetek mi történe ha budapestet megszálnák az ufok és a zombik?

Figyelt kérdés
2011. márc. 1. 16:26
1 2
 1/16 attila6 ***** válasza:
Így is meg vagyunk szállva...Rabságban vagyunk!Az annunakik rabságában!Csak sok ember MÉG nem tudja!Zombik nincsenek!
2011. márc. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Resident evil

Duke nukem


Nekem tetszik a párosítás :)

2011. márc. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Willisz ***** válasza:
nekem is tetszik a párosítás ám ha kimész Pesten az utcára már mind 2. emebr egy zombi...
2011. márc. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
a "megszálnák", az két l. Tehát megszállnák.
2011. márc. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Az én véleményem szerint a zombik megennék az idegeneket, az idegenek meg szétlőnék a zombikat.

Közben meg persze minket is pusztítanak.

16:40:


A resident evil alatt a doom 3 kiegészítőjére gondolsz???

2011. márc. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Willisz ***** válasza:
Bodor tomi Resident Evil/Kaptár Resident evil egy fasza játék Doom 3 fasza játék csak furcs a sztorija
2011. márc. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Fémfaház ***** válasza:

zombik loooooool

ne játszatok ennyit gyerekek

2011. márc. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

19:51

Kösz a választ!

Csak azért kérdeztem, mert a doom 3 kiegészítőjének valami olyasmi a címe, hogy Resident evil vagy nem tom.

Magyarul így van az biztos a kiegészítője:

A gonosz bosszúja.

Amúgy szerintem nem furcsa a sztorija, hanem izgalmas, figyelem felkeltő :D

Főleg, hogy egy üzleti ügy miatt van az egész harc az űrben :D Nagyjából annyi, hogy van egy szervezet aki megakarja venni, és van a tulajdonos. Meg van egy furcsa emberke, aki nem akarja hogy elvegyék tőlük.

Majd jönnek az ilyen ellenőrző féleség, vagy mik nem tudom pontosan, de az egyik tagja a mi karakterünk lesz.

Kapunk egy feladatot, valakit el kell fognunk, nem tudom miért, de nem is lényeges. Amikor odaértünk hozzá akkor kiderül, hogy ő ártatlan, a bűnös pedig (nem tudom hogy és honnan) de valahogy démoni lelkeket hozott egy csillagközi kapun keresztül, amik beleszállnak az emberkék testébe, és zombik lesznek. Meg persze lesznek démonok is, mindenféle lény, akik árammal táplálkoznak, ezért a játék kb. nagy része sötétben játszódik.

Majd a játék során kiderül, hogy van egy kopasz emberke, annak 2 szolgája (embere) akik intézik a dolgokat, figyelnek stb... És hogy halljuk, hogy beszélgetnek valami szervezetről, szervezésről vagy ilyesmi, lényegében az űrbázisra egy másik szervezet érkezne, akik felvásárolnák a bázist, de a főgonosz emberke (aki később nem ember lesz, hogy mi, az kiderül a resident evil-ben) nem hagyja.

Nem tudom miért, nem értettem olyan pontosan a sztorit, mivel nem magyarosítással játszottam, szóval nem sokat értettem.

Majd később az is kiderül, hogy átprogramozták a csillagközi kaput egy másik dimenzióra (a főgonosz), ahonnan átjönnek nagyon erős lények (démonok)...

Minden ember meghal...

Majd a végén az lesz, hogy meg kell ölni egy hatalmas nagy lényt, az a BOSS, meg kell ölni valami bumeránkal, amibe egy szív van beleakasztva. Vagy egy agy. Nem tudom pontosan. Majd belemegy a lávába, és visszaáll minden a régi kerékvágásra.

Majd megjön a másik szervezet tagjai, katonák, persze kaptak hírt erről az egészről, ezért katonákat küldtek.

Végül nem vették meg a bázist, senkié nem lett!

Majd végén van egy intro a főgonoszról, hogy egy szoborsárkányban nyukszik, mivel a láva megszilárdult hála a szívnek. (a szívnek van egy melléksztorija, amit nem tudok) De lelehet vele lassítani az időt.

Ennyi lenne a sima Doom 3


Majd a kiegészítője: Resident evil, vagy ilyesmi.

Egy kutatótársaság ( a kutatótársaság vezére a mi karakterünk!) elmegy arra a bázisra felkutatni.

Abban a reményben, hogy találnak valami értékeset.

Majd robbantgatnak, stb...

Egyszer csak eljutnak egy olyan helyre, ahol egy nagyon vastag, tömör fal van.

Azt átrobbantják.

Majd ott lesz a szív. (aminek főszerepe lesz ebben a kiegészítőben)

A szív magához vonzza a kutatás főnökét (azaz minket)

Amikor hozzáérünk, minden működésre lép!

Elkezdenek rombolódni a falak, szétesni meg minden.

Meg a sárkányszobor is életre kel, benne a főgonosszal (aki ebben a kiegészítőben is a főellenség lesz, csak sárkány alakban)

Majd ebben a részben lényegében újra működésben szeretnénk hozni a dimenziós kaput, majd felrobbantani az egész bázist, a robbanástól a dimenzió kapun keresztül menekülni.

Ezt csináljuk az egész részben...

A végén a kapu fele menet találkozunk a sárkánnyal...

Nem tudjuk megölni, hanem amikor elfogy bizonyos fegyverekből a golyó, akkor jön egy utolsó intro, hogy nem halt meg, de lerázzuk valahogy, majd elkezd szétomlani az egész bázis, és sikerült működésbe hozni a kaput, átmegyünk rajta, de még megmutatják ahogy szétrobban az egész rom. Majd az utolsó intro jön, amiben már csak azt mutatja meg, hogy az emberünk nem tudja hol van...

Egy hatalmas barna végtelen sivatagon találja magát.

Majd hirtelen valami fény elkezd közeledni hozzá.

ÉS VÉGE.


Szerintem nem furcsa a sztorija, csak nehéz megérteni.

Nem biztos, hogy úgy írtam le, ahogy tényleg megtörtént, mert angolul volt meg, de biztos, hogy mégegyszer végigviszem kiegészítővel együtt MAGYAROSÍTVA!


Üdv!

2011. márc. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Ne is mond!


A 8.kerületet már így is régóta megszállva tartják a zombik.

2011. márc. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Végre nem lennél egyedül.
2011. márc. 3. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!