Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » 404! Szeretném ha megosztanál...

404! Szeretném ha megosztanál velünk? (bővebb lent)

Figyelt kérdés

Szeretném ha megosztanál velünk néhány idegenek által elfogadott és helyesnek vélt tanítást...

pl:Mi az Univerzum 35 törvénye vagy Reinkarnáció igaz e vagy sem...esetleg Jézus egy földönkívüli volt!?

Ui:(Ezeket nem én találtam ki hanem ugy olvastam róluk..)

404 válaszodat előre is köszönöm!


2011. febr. 23. 06:58
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
34%

Azt mondta 404 van olyan törvény amit nem képes egyelőre az ember, legalábbis 404 értelmezni, mert nem elég fejlett.


Örölmmel jelenthetem, hogy nekem sikerűlt !!!!!!!!!!!

Egyéni fejlettségem túlszárnyalta a szükséges szintet.


A törvény így szól : Az univerzum törvényei, mind nagy ostobaság, ami azért lett megírva, hogy legyen mivel foglalkoztatni a földi exlipótmezeieket.

2011. febr. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 Klipi ***** válasza:
A Hús és vérevés miért bűn? Ebben nem látom a logikát...
2011. márc. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Hát akkor Klipi bocs de akkor most megöllek és kiszívom a véred, ha nem haragszol, ez szerinted úgy se bűn. Vagy már ha a te véred kiszívom az már nem bűn csak másnak szívhatom a vérét igaz? Szánalmas.
2011. márc. 3. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 Klipi ***** válasza:
Nem értem,miért mondod ezt. Állatokra gondoltam,nem intelligens lényekre.
2011. márc. 3. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
Ezek a törvények szerint kellene az embernek is élni.De ugy se tudnák betartani.Ezekel a krikaxokal tényleg jol lenne találkozni :) köszi 404
2011. márc. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:

Nem fogunk találkozni az idegenekkel, az univerzum törvénye kimondja: - Ne barátkozz olyannal aki nem tartja be a mindenség törvényét.

Szar ügy.. :/

2011. márc. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Ha egy lény kiszívja valami vérét, kapásból nem intelligens hanem barbár de mindegy.
2011. márc. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Hát ha ezeket a törvényeket mi itt megpróbálnánk becsülettel betartani, akkor rövid úton kipusztulnánk. Mi az, hogy ne függj mások halálától? A növények is élőlények, ők is meghalnak amikor kitépik pl. a répát a földből és megfőzik. A gyümölcsökben is élet van, ott vannak a magok, amik olyanok annak a növénynek mint nekünk az embriók. De ha nem eszünk se növényt se állatot, akkor mégis mit? Tejen meg mézen nem nagyon lehet sokáig éldegélni.
2011. márc. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Szerintem baktériumokat gombákat növényeket gyümit és zöldséget szabad. Azoknak nincs központi idegrendszerük ezért nem éreznek fájdalmat. Nyugi azokat nyugodtan eheted :D

Én nem iszok tejet mert egyszer nagymamámmal mentünk dokihoz és ott mondta a dokinak h nem iszik tejet és azt mondta neki a doki hogy idézem:

-na akkor maga se lesz epebeteg!

Ezt mondta nagymamámnak. Azóta nem iszok tejet. Húst meg írtó ritkán eszek, mert ha húst eszek ingerlékeny és ideges vagyok.

2011. márc. 11. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!