Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szerintetek mit tegyek?

Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés

Többször láttam már földönkívüli lényt a szobámban, és máshol is, csak félek részletesen leírni az "eseteket", mert szerintem sokan azt gondolnák, hogy kitaláltam, vagy hülyének néznének, pedig őszintén, igazat mondok. Az egyik "találkozásnak" van is egy másik szemtanúja (a húgom).

Mi tegyek? Szerintetek írjak a ryufornak?


18/F


2011. febr. 19. 18:17
1 2
 1/11 M@x ***** válasza:

Mindenképpen írj ryufornak!

És nekem is leírhatod privátban, nyugodtan!

2011. febr. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
ki az a ryufor?
2011. febr. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Hát próbáld meg reálisan megmagyarázni a dolgokat. Nem lehet,hogy annyira bebeszélted magadnak,hogy látod is őket ?

És amit a húgod látott az biztosan az volt ? Nem lehet mondjuk valami növény a szobába amit félre néztetek. Nem akarok hülyeséget beszélni de nem tudom,hogy történt én csak próbálok rá valami reális választ adni.

2011. febr. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 M@x ***** válasza:
ryufor a magyar ufó kutató szövetség
2011. febr. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

M@x


Írok a ryufornak. Az e-mail-ben adjam meg a teljes nevemet?

2011. febr. 19. 19:26
 6/11 M@x ***** válasza:
Igen
2011. febr. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Klipi ***** válasza:
Megírod nekem is? Nem nézlek hülyének! Nagyon érdekel a történeted! Úgyis olyan kevesen vagyunk itt,legalább mi tartsunk össze!
2011. febr. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Jó lenne ha ide is leírnád!Lehet,hogy sokan vannak akik hülyének néznének,de nem nekik kell írni hanem azoknak akiket érdekel,pl Diator,404,stbstb....és engem is érdekel!
2011. febr. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Először meg fogom írni a ryufornak, utána elküldöm M@x-nak és Kliplinek is, de a GYK-ra nem fogom kiírni.
2011. febr. 19. 22:26
 10/11 anonim válasza:
már kiírtad egyszer. Olvastam nemrég..még le is rajzoltad hogy hogy néznek ki..ha jólemlékszem 3x láttad, és az egyiket a hugod is, amikor bejött a szobába.
2011. febr. 20. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!