Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Miért félnek az emberek...

Miért félnek az emberek attól, hogy intelligensebb lények vannak körülöttünk (értem itt a világegyetemet stb)? És miért nem látják, ami már nyilvánvaló?

Figyelt kérdés

Pld:rengeteg kiszivárgott hir,tudósok,szakemberek,pilóták beszámolója.

[link]


vagy a Bejelentés előtti napon c.film...


és még sorolhatnám!!Fogjátok már fel végre,hogy nem vagyunk egyedül!!!!!!!


2011. febr. 13. 02:04
1 2 3
 11/21 Bretso ***** válasza:
Aj-ajj!
2011. febr. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 potion ***** válasza:

Hát szerintem kérdező meg a többiek én tudom hogy nem vagyunk egyedül csak azt nem hiszem el hogy már itt vannak bár ki tudja (ezzel arra célzok hogy nem utasítom el ezeket az elképzeléseket egy reális határon belül!)

Na szóval szerintem ti is sikoltozva f*snátok össze magatokat ha ott állna a szobátokba ET.

2011. febr. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 mentalist ***** válasza:
Észak amerika Indián népirtások Afrika bushman kilövésére adott engedély. Hittérítés tűzzel vassal. Ugye milyen kellemes lehetett nekik az idegen civilizációkkal való találkozás. Ha az idegen civilizácó olyan fejlett és inteligens akkor számukra taposni való csótányok vagyunk. Az ember "inteligensebb" az elefántnál agyon is lövi a gadag bérvadász. Már az is igen veszéjes ha valaki csak magasabbrendűnek képzeli magát lehet hogy az ükapád egy náci haláltáborban halt meg(azért remélem nem.) Nah én ezért félek. Az inteligencia NEM egyenlő a szeretettel és a könyörületességgel mások megértésével.
2011. febr. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Ebben nincsen igazad!!Vagyis nem teljes mértékben!Ugyan is,a magas intelligencia legtöbbször szeretetet sugároz.Innen is látni az embert,hogy intelligenciája 100 -as skálán durva 15,és meg is látszik pusztitásokban,rombolásban,stb!Egy intelligens faj a tulélésre törekszik,arra hogy mindent jól használjon fel!És hogy mindenki fél tőlük,kérdem én miért?Az nem indok hogy mert fejlettebbek nálunk,akkor rögtön leigáznak!!!!!!Akkor már rég vége lenne az embereknek!Mert már az atombomba ledobásánál megszaporodtak a jelenések,azóta aktivan itt vannak!És egyébként igen,leigáznák,jobban mondva elpusztitanák az emberiséget,de csak akkor ha az már veszélyeztetné a Föld biztonságát!
2011. febr. 13. 15:52
 15/21 anonim ***** válasza:
Az a szomorú hogy én már nem is egyszer láttam ufót de senki nem hitte el nekem pedig engem őszinte embernek ismernek. De egyszer azt mondtam hogy isten álmomban beszélt hozzám ami nem igaz csak kíváncsi voltam mit mondanak rá, azt bezzeg elhitték. Akkor most hogy is van ez? Mért hihetetlenek az idegen lények és isten mért hihető, amikor pont fordítva kéne lenni? Isten szellem ők meg fizikai lények. Sztm az utóbbi sokkal hihetőbb és ebből is látni hogy az emberek mennyire agymosottak! Meg mindenki egymást utánozza ahelyett hogy saját egyénisége lenne! Mindíg csak a hülye divatnak akarnak megfelelni!
2011. febr. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 potion ***** válasza:
és ki a tököm döntötte el hogy 100-as skálán 15-ösök vagyunk?
2011. febr. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Nem hisznek a repülő csészealjakban,de azt elhiszik,ha egy "ember a vizen jár,halottakat támaszt fel"


Pedig ha tudnád, mikről ír még a Bibla.. :)

Harmadik típusú találkozások (Noé idejében, melyekből óriások is születtek), Földönkívüliek jövőbeli inváziója (Mikor a sátán és angyalai levettetnek a földre (Jelenések 12)

2011. febr. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Pont ezekről "is" beszélek!Már a bibliában benne vannak.Ezért is emlitettem a Sumérokat.Hiszen az ember nem lehetne önerőből ilyen hamar ilyen szinten mint ma van!!!!!
2011. febr. 13. 22:35
 19/21 potion ***** válasza:
jajj istenem
2011. febr. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 Fémfaház ***** válasza:
A Kolombuszos történet az indiánokkal egyáltalán nem hasonlítható össze a mai világ felfogással. Akkoriban még nagyon primitív volt az ember és mindenki mindenkivel háborúzott a területért, ma már csak az olajos országokért folyik a harc de mivel az is fogyóban van, így ezután a vízért fog folyni mivel az is fogyóban van, de ez a háború is csak 1 bizonyos területre fog kiterjedni. Na de ahogy fejlődünk, egyre több lesz a megújuló energiaforrás és talán pár 100 év múlva nem is lesznek háborúk, meg találunk új bolygókat amik tele lesznek vízzel meg mindenféle kincsel és akkor már szerintem annyi mindenben fogunk bővelkedni, hogy nem is fogják ismerni azt a szót hogy háború. Tehát arra akarok célozgatni hogy minél fejlettebb 1 civilizáció, annál kisebb az esélye annak, hogy ellenséges szándékú, főleg akik idetudnak repülni ezernyi fényéveket. Ha csak nem valamiért utálnak minket:P De Földön is ezernyi faj létezik, a világűrben se csak 1-2 faj. Thát lehet milliónyi civilizáció is.
2011. febr. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!