Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Lehet hogy engem már megvizsgá...

Lehet hogy engem már megvizsgáltak idegen lények csak nem tudok róla?

Figyelt kérdés
Volt olyan h reggel felébredtem és csokiszagú volt a tenyerem, pedig én soha nem eszek csokit. Karomon csikarások voltak reggelre amikor nincs is semmi ami megcsikart volna éjel az ágyba. Rejtély.
2011. febr. 11. 22:44
1 2 3 4 5
 31/48 A kérdező kommentje:
Én is gratulálok a több személyben feljöveteledről, komolyan szórakoztató volt, de most megyek aludni addig jó beszélgetést magaddal. Pusz-pusz :D
2011. febr. 11. 23:43
 32/48 anonim ***** válasza:

A válasz írója 81%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 23:32-es vagyok.

Szerintem menj aludni és 1 óra múlva kelj fel,hátha az idegenek űrhajójában ébredsz. Hogy lehetnénk az utánam íróval egy személy amikor nekem 81%-os a hasznos válasz izé-mizé neki meg kevesebb?

2011. febr. 11. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:
Az agyadat biztos kiszívták!
2011. febr. 12. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:
Beszélj mán meg egy találkát Pataky Attilával,ö biztosan meg fog téged érteni,mert ö is igy vélekedik mint te! Gyagya banda!
2011. febr. 12. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:
72%

Nahát, megtudtuk, az UFO-k miért járnak a Földre: vaníliás csokiért. Nyilván ezzel működik a repülő konzervdobozuk. Téged önkívületi állapotban transzportáltak a fedélzetre, hogy töltsd fel csokival az üzemanyagtartályt, mert nekik vörös keléseik lennének a kakaós termékek érintésétől.

Cserében nem kaptál anális vizsgálatot, épp csak egy kis csikarást.

2011. febr. 12. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
Ha aranyered van akkor bizti megvizsgáltak ! Nekem is szoktak a popsimban matatni. Nagyon érdekli őket ez az éjjeli téma.
2011. febr. 12. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 404 ***** válasza:
50%

Lehet. De sajnos csokit nem adnak senkinek ezt elhiheted. A csikarást nem tudom mi okozhatta. Szúrni szoktak inkább hegyes tű szerű tárgyakkal, sejtmintát vesznek, de a csikarás nem jellemző. Nem lehet hogy valóban alvajáró vagy és alvás közben kinyitod a hűtőt, kiveszed a csokit és megeszed?

Megoldás: Szerelj fel egy kamerát a szobádban úgy hogy az ágyadat vegye egész éjjel. Nappal nézd meg hogy kiderüljön mi történt veled alvás közben.

2011. febr. 12. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:
24%
folytassatok legysziii!!! orditottam a rohogestol!
2011. febr. 12. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:
15%
Ha valakit már meggyógyitottak az "idegenek" akkor légyszi szóljon már, hogy jöjjenek el hozzám is. Cinkotán lakom, biztos könnyen megtalálnak.
2011. febr. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:
9%

Finom vaníliás csokiszagú? Soha nem eszel csokit?

Nemrég kezdtél el fogyókúrázni? Összekarcolták a tenyeredet?


Ez kész... xD

2011. febr. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!