Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Lehet hogy engem már megvizsgá...

Lehet hogy engem már megvizsgáltak idegen lények csak nem tudok róla?

Figyelt kérdés
Volt olyan h reggel felébredtem és csokiszagú volt a tenyerem, pedig én soha nem eszek csokit. Karomon csikarások voltak reggelre amikor nincs is semmi ami megcsikart volna éjel az ágyba. Rejtély.
2011. febr. 11. 22:44
1 2 3 4 5
 21/48 A kérdező kommentje:
ma 23:21 hát úgy történt, hogy reggel kiszedtem a csipám a szememből és akkor éreztem h csokiszagú a tenyerem. de nagyon finom vaníliás csokis.
2011. febr. 11. 23:30
 22/48 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem csak megvakartad este a segged, és azt érezted. :D
2011. febr. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
55%
Ha soha nem eszel csokit(gondolom mert nem szereted),akkor hogy lehet finom számodra a vaníliás csoki? ha már hülyíteni szeretnéd az embereket legalább jól csináld.
2011. febr. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:

Ha nem szoktál soha csokit enni, nem hiszem hogy akkora tapasztalatod lenne a "nagyon finom vaníliás csokis" illatról...

És már csak azért is ordít a kérdésről hogy fake, mert ilyenkor minden hülye a google-t használja és nem visszakérdezget erről-arról - mikor amúgy is lehülyézték már páran -, hogy még hülyébbnek tűnjön... de azért szép próbálkozás :P

2011. febr. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 A kérdező kommentje:
Mert régen ettem csokit úgy, ssak most fogyókúrázok és már nem.
2011. febr. 11. 23:34
 26/48 BlackSword ***** válasza:
ÁÁÁÁ.... Megvan az öntudatra ébredt vaniliás csokinyuszink... Ha magadra ismertél, akkor gyere vissza Eurékába!!! Charter serif már tűvé tett érted mindent...
2011. febr. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
Bocsi látom majdnem ugyanazt írtam csak szar a net, és mindent harmadszorra küld el minimum :P
2011. febr. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 A kérdező kommentje:
BlackSword ezt nem értem. Mi van a csokinyuszikkal?
2011. febr. 11. 23:36
 29/48 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy kérdező? (gratulálni szeretnék a színészi -ami lehetett volna jobb is- alakításodhoz)
2011. febr. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 A kérdező kommentje:

A válasz írója 81%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 23:32

Ha soha nem eszel csokit(gondolom mert nem szereted),akkor hogy lehet finom számodra a vaníliás csoki? ha már hülyíteni szeretnéd az embereket legalább jól csináld.



A válasz írója 78%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 23:34

Ha nem szoktál soha csokit enni, nem hiszem hogy akkora tapasztalatod lenne a "nagyon finom vaníliás csokis" illatról...



Igen látom hogy két személynek adod ki magad. De nem zavar.

2011. febr. 11. 23:40
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!