Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mit tehetek annak érdekében,...

Mit tehetek annak érdekében, hogy megbizonyosodjak az idegenek létezéséről?

Figyelt kérdés
Én szeretnék hinni bennük, nyitott vagyok a dologra, de hiába adok sok sanszot a dolognak, nem jön össze, hogy bármilyen tapasztalásban részem legyen. Pedig komolyan szeretném.
2011. febr. 11. 22:01
1 2 3
 21/22 Klipi ***** válasza:
100%

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


www.fizkapu.hu/fizfoto/ fotok/fizf0368.jpg


[link]



Nézd ezeket a képeket a galaxisokról. Milyen nagyok ugye? Szinte felfoghatatlanul nagyok! A tejútrendszer,a mi galaxisunk, némelyik óriásgalaxis mellett csak egy porszem,pedig nekünk még az is ÓRIÁSI!


http://www.gyakorikerdesek.hu/tudomanyok__termeszettudomanyo..


Nézd ezt a galaxist,viszonyítsd a tejúthaz! Ugye milyen kicsi a mienk? Az élet mégis kialakult benne... Nem is biztos, hogy csak a Földön!


Az Univerzum határtalan. Határtalan számú kicsi,nagy és órisi nagy galaxisokkal,Megszámlálhatatlanul sok csillaggal és még több bolygóval!!!!


Amiket linkeltem az csak egy pár,a HATÁRTALANUL NAGY Univerzumból!!! Képzeld el mennyi élet alakulhatott ki az Univerzumban!


Ha ezt elolvastad,és még mindíg nem vagy biztos a földönkívüliek létezésében,akkor nem gondolkozol logikusan.

2011. febr. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 Klipi ***** válasza:
74%

Azt elfelejtettem írni,hogy szerintem nem fontos egy bolygónak az aranyfürtöcske zónába(a bolygónak az a távolsága a csillagától ami nincs sem túl közel sem túl messze,szóval pontosan megfelelő hőmérséklet van az élet kialakulására) esni,ahhoz hogy élet alakuljon ki rajta.


Lehet,hogy egy élőlény alkalmazkodni tud akár az ember számára halálos hideghez vagy meleghez!

Még az is lehet hogy egyes élőlények a radioaktív sugárzáshoz vagy mindenféle szélsőséges körülményekhez tudtak alkalmazkodni!


Ha még ezeket a lehetőségeket is figyelembe vesszük,még valószínübbé válik a földönkívüli élet kialakulása!



Ez mellett még tudom ajánlani Stephen Hawking egyik filmjét. Íme:

http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__ufo-eszlelesek__1287..


Szia!

2011. febr. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!