Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mit tehetek annak érdekében,...

Mit tehetek annak érdekében, hogy megbizonyosodjak az idegenek létezéséről?

Figyelt kérdés
Én szeretnék hinni bennük, nyitott vagyok a dologra, de hiába adok sok sanszot a dolognak, nem jön össze, hogy bármilyen tapasztalásban részem legyen. Pedig komolyan szeretném.
2011. febr. 11. 22:01
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Miért, szerintem ha nem lenne végtelen, mi jönne az űr végén? Nagy fekete semmi? Mondjuk az is lehet...
2011. febr. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 potion ***** válasza:

Bata zooard ( vagy mi a fene a neved)

"Bodor Tomi szerintem olvass utana a galaxisoknak sok fele van van ami csak egy vagy ket bolygot olel fel es ha nap korul keringenek az nem galaxis hanem csillagrendszer "


Most mi a fenéről beszélsz? Most saját magadnak mondtál ellen? :P:P

2011. febr. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Egy o-val te szerencsetlen :D

igen furcsan fogalmaztam :P csak van par galaxis ha utananezel a Wikipediaban milliom egy fajta es ezek kozul van par ami tenyleg a nagy ures semmiben vannak egy ket bolygoval erre ertettem :P

Amugy a Zoard magyar nev... :P

2011. febr. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Inkabb Hatartalan es tenyleg hihetetlen egy hely lehet.Es tagul de egyszer ossze is roppan :P na majd meglatjuk :P
2011. febr. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Alig várom :D
2011. febr. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

lehet hogy nem is fogsz, az is lehet hogy később olyan dolgokra leszel képes amivel tökéletesen megbizonyosodhatsz létezésükben


ebben nem hinni kell ,nincs értelme ,tudnod kell hogy létezik e vagy sem. vannak dolgok amik 30-40 évvel ezelőtt ámulatbaejtők voltak ,amiken akkor röhögtek


lehetünk csökönyös felfogásúak ,és eljátszhatjuk megin'

.én azt mondom léteznek földönkívüliek akárhogy is nézed az evolúciót figyelembevéve ,vagy a "ufo caught on tape"XD

ha csak 1-2% igaz ,akkor itt a bizonyíték!

2011. febr. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Köszi mindenki fáradozásait eddig. Igen, néztem már az eget, igen én is úgy gondolom, hogy a létező (általunk ismert módon) bolygószámból kiindulva matematikailag is lényegesen nagyobb esélye van annak, hogy nem vagyunk egyedül a világmindenségben, mint annak, hogy igen. Amit sajnálok, hogy sokan elkomolytalankodják, sokan irtózatos fantazmagóriákat körítenek a téma köré. Szerintem viszont a földön kívüli élet nem hit kérdése. Ugyanolyan hülyeség lenne a hit felől megközelíteni, mint azt kérdezni valakitől, hogy hisz-e a belsőégésű motorban vagy az elektromosságban. Ezekben nem hiszünk, hanem tudjuk a létezésüket, mivel használjuk is őket és ezek is olyan dolgok, amiket régen nem ismert az emberiség. Tehát én a földönkívüliekben meg/vagy az UFO-kban nem hiszek vagy nem hiszek, hanem szeretném elérni, hogy egyértelműen meggyőződjek a létezésükről vagy nemlétezésükről. Amíg sem megerősítést, sem cáfolatot nem kapok, addig ez nem más, mint egy NYITOTT KÉRDÉS.
2011. febr. 13. 16:10
 18/22 anonim ***** válasza:
Nézd, ők úgy vannak kitalálva, hogy mi ne lássuk őket. Más a rezgésszámuk. Csak néha lehet, véletlenül, vagy néha direkt ezt akarják, olyankor látja őket valaki. Olvasd Nemere István: Hol vagytok idegenek c. könyvét. A neten is találsz sok érdekeset róluk. Én sem láttam őket, de különféle helyeken sokat olvastam róluk, és biztos vagyok benne, hogy léteznek. Egyszercsak majd megmutatjták magukat. Már most is vannak akik embernek néznek ki, de az idegenektől származnak.
2011. febr. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:
Nemlétezést állítani nem helytálló,bármikor jöhet valaki és mutat egyet.Létezést is nehéz bizonyítani,de sokkal nagyobb az esélye.Szerintem várj türelmesen,ha vannak,csak összefutsz velük.Állítólag számtalan esély van hasonló környezetre mint a föld a nagy galaxisban.
2011. febr. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Aki keres az talál.
2011. febr. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!