Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Kik a plejádok?

Attila6 kérdése:

Kik a plejádok?

Figyelt kérdés
2011. febr. 5. 19:26
1 2
 11/19 BenQs ***** válasza:

Én komolyan nem akarok belekötni de a tudomány eddigi állása alapján 1 univerzum van. Amiben vagyunk. Lehet h galaxist akartak irni de... engem jól megkevertek...

mert ugye a nagy bumm hozta létre az univerzumot. 1et... én nem többet.

2011. febr. 8. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

világegyetemre gondoltál nem??

Az inuniak szerint 10 világegyetemünk van....


Persze vannak párhuzamos univerzumok is... nagyon bonyolultak ezek a dolgok..


Olyan dolog ez, mint az első galaktikus térképek és univerzumok, világegyetemek térképének a felderítése...

2011. febr. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 BenQs ***** válasza:

Univerzum egyenlő Világegyetem.

az egyik angol a másik magyar.

most evvel semmit nem magyaráztál meg.

2011. febr. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Rengeteg univerzum van. A mi univerzumunkat már 3D-ban meg is szerkesztették hogy néz ki. A mi univerzumunk hosszúkás. Én már láttam!
2011. febr. 9. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 Ghostboy ***** válasza:

az utolsó kommentelőknek szól:


1. az univerzum vagy világegyetem 1!

2. ebben van több millió galaxis(tejútrendszer)

(találgatás)

3. 3D-ben a világegyetemünk? hosszúkás? ugyanmár gondolkodjatok már mielőtt hülyeséget írtok!! az egyik az hogy az ember még a saját tejútrendszerét sem hagyta el. mivel mis is csak annak egyik karjában helyezkedünk el a naprendszerünkel. honnan a halból tudná bárki is hogy milyen formája van a világegyetemnek? ami emberi aggyal felfoghatatlan méretű. egyszerűen végtelen. akár meddig mehetne egy űrhajó sosem lenne vége a vilgűrnek

2011. febr. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 BenQs ***** válasza:

Köszönöm Ghostboy. Végre valaki akinek van agya is. Habár tényleg csinált a nasa egy univerzum térképet farnkón mutatja a galaxisokat meg minden fent van csak már nem tom hol.

Na szóval tisztázzuk h minden sötét értse

Univerzum

Galaxis

Naprenszer

igy bontjuk le a Világmindenséget nagy vonalakban.

és igaz h nagyon nagyon sok Galaxis és még több naprendszer De csak ONE EGY Univerzum van.

Világos?

2011. febr. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 Ghostboy ***** válasza:

BenQs köszönöm egyetértésedet.

a közeli galaxisokról oké hogy van egy rajz vagy hasonló ebben semmi lehetetlen nincs. viszont az hogy 3D-s univerzumot valaki összedobjon... nem kizárt tehát egy hozzávetőleges modelt lehet alkotni de az hogy nyújtott alakú az hülyeség max azért tűnt annak mert addig a pontig dolgozták ki a modelt. az univerzum végtelen. tényleg gondoljon bele midnenki hogy VÉGTELEN. egyszerűen fel nem lehet fogni ezt a méretet. nem lehet elképzelni ennek a méretét meg hasonló. hogy tegyük fel a föld egy labda és benne van egy kád vízbe de a víz alatt tehát körül öleli a víz mint minket az univerzum sötétje. na de a kád víz is benne van a kádba és a kád is valamiben van tehát az hogy a galaxis végtelen felfoghatatlan.

2011. febr. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 Nigra ***** válasza:
miért van az, hogy még egy emberfeletti baromságban is ott a kereszténység?? -.-" ...lehet, hogy ez csak nekem gyanús...egy új szekta megalakulásának szemtanúi vagyunk a gyiken....
2011. febr. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

A tiszták.


[link]

2013. szept. 15. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!