Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Hova kell bejelentenem ha ma...

Hova kell bejelentenem ha ma UFO-t láttam?

Figyelt kérdés
A rendőrségre gondoltam. Vagy a Setinek mennyi a száma?
2011. jan. 24. 21:31
1 2 3 4
 11/37 anonim válasza:

Sziasztok!

En is hozzaszolnak ehhez a temahoz. Sajnos nemtudom megmondani annak a Dokumentumfilmnek a cimet, ami a valosagon alapultak, de hogy leteznek UFO-k, amit mi nem latunk, az nem azt jelenti, hogy NINCS.

Ebben a filmben rögzitettek a zajokat, a beszedet, mindent.

A lenyege az volt, hogy 1-töl - 4 demenzioig foglaltak össze a dolgokat.

Az 1. dimenzio volt az, amikor nagyon tavol, valahol fennt, latsz egy idegen targyat, de nemtudod hogy mi lehet az.

A 2. dimenzio volt, amikor ugy erzed, hogy ott vannak, furcsa zajokat eszlelsz, suttogasokat magadkörül. /ami nem a feher zaj/

A 3. dimenzio, amikor megmutatjak magukat, mert akkor mar eldöntött kerdes naluk, hogy Te vagy a következö kiserleti alanyuk.

A 4. dimenzio amikor elvisznek magukkal.

- Es ez nem az X-aktakbol valo, hidjetek el -

2011. jan. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 A kérdező kommentje:
Hát az együttérző válaszok alapján már nem tudom le írjam-e ide. Annyira nem volt közel sztm a szatnoszférába lehetett. Nagyon féltem mert én meg voltam rola győződve hogy ufók nem léteznek. Az úgy volt hogy kimentem rágyújtani, és nézni akartam a csillagokat. Nem volt csillag az égen 1 szem sem. Egyetlen egy árva csillag nem volt, csak ez a fényes valami. Gondoltam biztos csillag csak ez olyan magányos csillag lehet mert csak ő az egyedüli. Na mindegy ehhez én nem értek hogy más csillagok mért nem mutatták meg magukat, mért csak ez. Szoval erre azt hittem hogy egy csillag mivel nem hiszek az ufókban vágod? Erre látom hogy mintha elkezdene nyúlni és kúp alakú lett. Mert gömb volt és fogta és kúp alakú lett. Mondom mi a franc a csillagok nem nyúlnak és bementem anyám színházi távcsövéért amit a színházba szokott vinni hogy mán jobban lássam mi ez. Közelebbről nézve már láttam hogy színes is!!!!! Aszem piros zöld meg kék volt benne, ja meg ugrált feszt egyfolytába mint aki be van sózva, aztán megint kör alakú lett. Hú mondom b@szki tényleg vannak idegen lények. Úgy ért az eset mintha 50 L hidegvízzel öntöttek volna le, úgy meglepődtem. Nem hiszem hogy repülő volt mer az nem változik hosszúkásról gömbölyűvé és annak nincs zöld meg kék színe és nem egyhelyben ficánkol mint egy giliszta hanem halad egyenesen. Minden esetre akárki akár mit mond, nekem ez életre szóló élmény volt annak ellenére hogy besz@rtam töle.
2011. jan. 25. 14:25
 13/37 A kérdező kommentje:
Engem nem vittek el sehova vagyis nem emlékszek rá hogy elvittek volna de láttam amit láttam akárki akár mit mond attól én még láttam és ezt a látványt senki nem tudja mán elvenni tölem!
2011. jan. 25. 14:30
 14/37 anonim ***** válasza:

Ha ufót látták itt jelentsed be


[link]

2011. jan. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
Mostanában én is látok ilyen hosszúkás színes fényeket az égen, de engem már kb 3 éve hülyének néznek emiatt :S
2011. jan. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
Ja, és vibrálnak is..
2011. jan. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
Jaj anyám... Zsenikéim, ilyet én is láttam, úgy hívják: repülőgép. Igen, azon is vannak színes villogó fények.
2011. jan. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
Igen a rendőrségre jó lesz!!!!!Igaz diator?
2011. jan. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
ja
2011. jan. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
diszkó ufo:D beszarok. egyre jobb
2011. jan. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!