Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » UFO a Zemplénben? EZT feltétle...

UFO a Zemplénben? EZT feltétlen meg kell nézni mindenkinek

2011. jan. 17. 23:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%

Meg néztem a videódat már reggel is megakartam csak iskolába kellet mennem.


Na szóval nagyon érdekes és kösz, hogy felraktad. Hát kár, hogy én nem voltam ott, én rájuk lőttem volna már azért is, hogy elvigyenek :)


Színekben pompázott, sajnos nincs tudomásom az idegen járművek színeiről.

2011. jan. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 404 ***** válasza:
77%
Nem biztos hogy barátságosak voltak. Ilyenkor jobb elbújni és csendbe lenni. Nem biztos hogy voltak benne lények, mivel elég kicsi hajót mondott a főszereplő. Előfordul hogy kém hajókat küldenek ki az űrbe, amiben nincs semmi élőlény és távkapcsolatból irányítják majd az adatokat és látottakat közvetítik az anyahajóra. Meglátták a Födet és szétnéztek mi van rajta. Az ember is ezt teszi, csak még nem olyan nagy távolságokban mint mások.
2011. jan. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
81%

Erdekes,minden esetre szerintem ha ufo is volt,jobb elbujni es csak figyelni mint ahogy 404 mondta , az idegenek viselkedeset nem lehet tudni,es ha agreszivak...


Ja es diator, te tenyleg szeretned h elvigyenek vagy csak poenbol mondtad ?

2011. jan. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
77%

Úgy mind kettő, mivel hát minden képen egy élmény lenne ha el vinnének kirándulni :) csak azért tudják azt hogy oxigénnel lélegzek, és hogy kaját eszek :) ezek nagyon fontosak .


Ennyi.

2011. jan. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én szénné lőttem volna.

Az én véleményem:


NE HAGYJUNK ESÉLYT A FÖLDÖNKÍVÜLIEKNEK!

2011. jan. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
2011. jan. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
jaja minden képen:)
2011. márc. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
engem nem győzött meg a videó láttam már jobb szinjátékot is. feltalálták már a mobilt ami fényképezni is tud és hangot sem ad ki.minden más volt nála csak pont a legfontosabb nem ? hát nem is tudom :S
2011. márc. 18. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Utolsó! A zempléni hegységben nem működik a telefon, nincs térerő akkor minek vigye?
2011. márc. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
utoloso: azert talan mert valoszinu h nem a zempleni hegyekben szuletett az illeto, azaz oda is meg visszafele is talan talal valahol egy szanalmas tererot, ami adott esetben jol jon. ezenkivul azert mert ha masra nem is jo a telefon, pont fenykepezni jo.
2011. márc. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!