Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szerintetek így fog történni...

Szerintetek így fog történni amikor meg jönnek az idegenek?

Figyelt kérdés

Remélem jó a link:

[link]


2011. jan. 6. 15:47
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
Jajj ne nevetessetek :P Diator neked igertek meg hogy eljonnek ??? vagy mondtak Amerikanak?
2011. jan. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
Ha a fantomkép helyett tudsz mutatni egy fotót Supa kisasszonyról, elhiszem, hogy így lesz...
2011. jan. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:
Sajnos fotót még nem tudok róla adni, ő egy arklisziai , a feje a lóhoz hasonlít , van farkuk is de ők humán szerű lények. Híresek a gyógyításaikról barátságosak, a Fényszövetség tagjai, és nagyon fejletek, hamarosan biztos lesz róla élő kép is... Hát ők így néznek ki nem kell ezen meg lepődni, elvileg ő itt él a földön , úgymond a föld alatt a belső földben.
2011. jan. 7. 20:04
 24/32 anonim válasza:
fú. ez érdekes. én ezen nem nevetni tudok egyszerűen nemértem :( azt az emberek honnan tudják hogy így néznek ki ezek a lények?...
2011. jan. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
100%
Azért valahogy nem csodálkozok azon, hogy Supa kisasszony még csak kisasszony.... :D
2011. jan. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:
ez vicces volt utolsó ment zöld.
2011. jan. 7. 22:52
 27/32 anonim ***** válasza:
micsoda oldalak léteznek, te jó ég. na, ott már majdnem megszakadtam hogy hogyan fognak leszállni a földre. ami ezek után jött, az felülmúlta az én fantáziámat is, a kisasszony leginkább egy kétlábú kentaur, felülmúlta a fantáziámat, pedig 17 éves létemre a fantáziával, vagy az ovodában, vagy a gyogyóban lenne a helyem.
2011. jan. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
Hát, vessetek meg érte, de én sunáznám ezt a Supa kisasszonyt! Biztos tud pár trükköt, de gyengéd lennék vele, óvatosan, hiszen lovat b@szok! Olyan kezes lenne pár nap múlva, hogy kézből enné a kockacukrot. Minden kanca mögött áll egy férfi, ezt ne feledjük - még a diplomácia szempontjából sem utolsó...
2011. jan. 13. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:
Hát utolsó , erre nem mondok semmit.
2011. jan. 13. 07:20
 30/32 anonim ***** válasza:
Mite di et opniden ..?
2011. jan. 14. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!