Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Lehet, hogy UFO-t láttam?

Lehet, hogy UFO-t láttam?

Figyelt kérdés
2010-ben Érden egy nyári, vagy tavaszi napon (már nem emlékszem) felnéztem az égre, és egy kb. az utasszállító gépek magasságában egyenletesen repülő szabályos, kör alakú fekete valamit láttam, de hangja egyáltalán nem volt, se fényei. Pedig az utasszállítóknak ilyen magasságból is lehet látni a szárnyait, és lehet hallani a hangját. Az ég tiszta volt, a jelenséget a testvérem is látta. Lehet, hogy UFO volt?
2011. jan. 2. 14:01
1 2
 1/11 anonim válasza:
0%
Szerintem lehetetlen mivel UFO-k nincsenek.
2011. jan. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 böiler válasza:

Érden? Nos, ez egyszerűvé teszi a dolgokat. Biztosan a cigányok loptak valamit. Persze, ha ott a Stop Shop környékén, illetve annak 50km-es vonzáskörében.

Tehát nem UFO volt, a Sztojkáék.

2011. jan. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%

Én idén nyáron Spanyolországban voltam, olyan házban laktunk, ahol ki lehetett menni a tetőre (ott majdnem az összes ház ilyen), esténként felmentem nézni az eget, mert gyönyörű volt, és annyi repülőgép járt arrafelé, hogy meg se lehetett számolni, szóval meg tudtam különböztetni a repülőgépet valami "mástól". Az egyik este olyan 10-11 körül lehetett, nem tudom pontosan, azt hittem repülőgépet látok, mert majdnem pont olyan volt, csak sokkal gyorsabban ment, még feljebb, mint az utasszállítók, mondom nagyon gyors volt, és nem villogott tudod az a fény, ami a repülők szárnyán villog azt hiszem, hanme folyamatosan világított, már ekkor kezdtem kíváncsi lenni, hogy mi lehet az, de csak akkor lepődtem meg igazán, mikor megállt az égen. Sokáig ott állt, le se vettem róla a szemem, aztán elkezdett ide-oda "repdesni". Végül eltűnt. Sajnos rajtam kívül nem volt ott éppen senki, csak én láttam, eddig akárkinek meséltem, mindenki hülyének nézett, de én láttam!!! A mai napig nem tudom mi volt az, de én is ufo-ra gyanakodtam:)) Pedig eddig nem hittem bennük.

Bocsi, hogy hosszúra sikeredett!

2011. jan. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
60%

"Szerintem lehetetlen mivel UFO-k nincsenek."


Nincsenek azonosítatlan repülő tárgyak??Mit ittál, kell nekem is!

2011. jan. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy biztos,hogy UFO volt, mert nem tudtad azonosítani.

Ez nem egyenlő azzal, hogy ufonauták ültek benne.

2011. jan. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én is Érden lakom:D Am nem hiszem, hogy UFO.
2011. jan. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 potion ***** válasza:
Igen biztos egy UFO volt mert nem tudtad beazonosítani.
2011. jan. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
68%

14:16


Eddig mindenki hülyének nézett, de egyet se félj, most is mindenki hülyének néz.


Igen, mivel nem ismerted fel. Azt nem tudom, hogy miket csinálnak az érdi cigányok, de hogy ők voltak az sokkal elképzelhetőbb, mint egy űrlény.

2011. jan. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
45%
Már megbocsájts, de ha eddig mindig így történt, akkor ne legyél meglepve, ha ezután is.
2011. jan. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Szerintem is az a megoldás hogy UFO-k nincsenek! Vagy esetleg képzelődtél?
2011. jan. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!