Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Milyen konklúziók szűrhetők...

Milyen konklúziók szűrhetők le a Mohácsi incidensröl?

Figyelt kérdés
Mi történt a bédai mocsárvilágban ebben a nagy havazásban, ez mindannyiunkat érdekel. Mi vonható le az eset alapos kivizsgálása után ? Mivel lettünk tapasztaltabbak ? És pontosan mi is tőrtént.
2010. dec. 21. 22:39
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
kezdetben sokat röhögtem az ilyen ufokokn de már fáraszt és nem érdekel és leszarom az egészet.Nekem ennyi lenne a véleményem
2010. dec. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az egyetlen konklúzió, amit levonhatunk a mohácsi incidensből az az, hogy meg sem történt. A másik dolog, hogy ide általában idióták tesznek fel kérdéseket (tisztelet a kivételnek).

Lehetne már hagyni a hülyeségeket, és az ilyen fantáziálgatásokat a Gyakorikérdések berkein kívül hagyni.

2010. dec. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%

Én ottjártamkor azt tapasztaltam, hogy nagyerejű kappa sugárzást lehet tapasztalni, amit valószínűleg egy antigravitációs részecskebontó hagyhatott hátra, amit mint ugye tudjuk, az űrhajók gyorsítására használnak. Ebből következik, hogy valaki azon a területen térugrást hajtott végre. Mellékesen tömegével találtam ott gyorsan keletkező és pusztuló mikro-feketelyukakat, amik a Kradroll fézerek mellékhatásaként keletkeznek. Vagy a Grattlin "kávéfőző"-nek nevezett kísérleti eszköz generál. Tehát már azt is leszűkíthetjük, hogy tulajdonképpen melyik faj keze lehet a dologban.

Ha tovább vizsgálódunk, akkor mellesleg (az érzékelőket hangolgatva) rábukkanhatunk egy apró qvark foltra a felszín alatt. Ez pedig rögtön fel is veti a költői kérdést, és ezzel meg is válaszolja a rejtélyt:

Ekkora sötét barmok vagytok ecsém???

2010. dec. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
gyorsabb reagálás szükséges legközelebb ugyanilyen esetben.
2010. dec. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

*tinilány sikoly* ÁÁÁÁRRRRPPPPIIII!!!!

ÁRPIIII ÁRPIII! VISSZATÉRTÉL? ÁÁÁRPIIIII! ÁÁÁÁÁÁ ÍÍÍÍÍÍÍ

*fütty és taps a háttérben*

2010. dec. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Most mi várható az ellenállás szintjén ? Mit fogtok tenni a Reptoidek ellen ? Hogyan szervezkedtek ? Mit csináltok most Árpádék ? Milyen végső konklúzió vonható le.
2010. dec. 26. 17:51
 7/8 üreginyul ***** válasza:
Hogyan?!... Azufók miatt veszítettunk mohácsnáááá'!!!??? :O :@ :@ :@
2011. jan. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
miért, mi történt??? én semmit sem hallottam róla, kérlek meséljen már valaki. szeretem a meséket. nekiméljetek, jöjjön aminek jönnie kell.
2011. jan. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!