Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Miért Zöldek az UFOk?

Miért Zöldek az UFOk?

Figyelt kérdés
Mindenki szerint szürkék a humaniodok, akik a legtöbbször ide látogatnak, de mégis zöldeknem is leírják őket.
2010. dec. 17. 10:14
1 2
 11/18 pipike27 válasza:
mart fradisták:D
2010. dec. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
utolsó: ez jó XD amúgy meg láttál már UFO-t? Honnan vennéd, hogy épp zöldek? -.-" Cska mert a hülye amerikaiak kitaláltak nagyszemű zöld kopass valamiket még nem feltétlenül úgy néznek ki -.-""
2010. dec. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Két okból:


1) A természetes emberi bőrszín nagyjából ezeket a színeket veszi fel:

[link]


A teljesség igénye nélkül ezeket mind érinti, tehát nem csak ennyi van, de ezek elég kiugró példák:

> szinte egészen fehér

> rózsaszín

> vöröses

> sárga

> barna

> majdnem-fekete


Mivel maga a földönkívüli mint fogalom megszületésekor ki kellett találni valami konkrét, részletesebb leírást, az első kézenfekvő tulajdonságok értelemszerűen a kinézetükre vonatkoztak.

Milyen színük legyen?

Mások mint mi, tehát a természetes emberi bőrszínt hagyjuk, élénk különbséget keressünk.

Legyen zöld vagy kék, vagy ha nem alapszín, hát szürke, lila és az összes embertől elütő árnyalat.



2) Miután kialakult és gyökeret ver egy változat, ez egyben hivatkozási ponttá is válik... ha azt mondom láttam egy UFO-t, ráadásul a hozzá tartozó ufonautát is, sokkal autentikusabbnak fog tűnni (annak a bizonyos "fogékony" rétegnek) a történetem, ha az egybehangzó nagyátlagéhoz igazítom azt.



Azt, hogy a fogékony mennyire is diplomatikus megfogalmazás, és hogy alapjáraton milyen típusú emberek hisznek ebben nem részletezem, mivel az már nem tartozik a kérdéshez.

Amit leírtam ugyanis válasz, még ha nem is értesz/értetek vele egyet.

Ha az őszinteség valakit sért, tudom sajnálni.

2010. dec. 25. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Utolsó:

Ennél jobb, nyugodtabb választ még nem láttam egy ilyen hülye kérdésre.

Ment az UFO színű kéz!

2010. dec. 25. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Mármint a zöld. Lol, reggel van még.
2010. dec. 25. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Hülyék vagytok és szkeptikusok.

Mindenki tudja, hogy azért zöldek az ufok, hogy hatékonyan meg lehessen különböztetni őket a hozzájuk nagyon hasonló kék ufóktól. Ha nem igy lenne, már rég összezavartak volna mindenkit a faji besorolásuk meghatározhatatlanságával. Ez az evolúció!

2010. dec. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Te miért nézel ki, úgy ahogy?
2011. jan. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Valaki Renáta ***** válasza:

Valószínűleg ahogyan a szimbólumoknak a színeknek is jelentősége van.

Persze az is lehet hogy csak mi érzékeljük így a színeket és más lények pedig másképpen látják.


Vannak olyan lények is akik nem látnak színeket, csak fekete-fehéret. (Főleg a szürkék ilyenek.)


A színek bennünk érzelmeket, érzéseket (hideget, meleget) váltanak ki.

A fekete-fehér világban mennyi érzelem lehet?.. passz

2011. júl. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!