Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ha ufot látok kell félnem?

Ha ufot látok kell félnem?

Figyelt kérdés
én mindig mondogatom ha ufot látok egyszer, akkor nem lesz már normális életem, meg ilyenek
2010. dec. 14. 17:50
1 2 3 4
 31/36 A kérdező kommentje:
kiket?
2010. dec. 17. 19:47
 32/36 anonim ***** válasza:

Ufó-kutató (09:17):

Már megbocsájts, de nem a nyolc általánost végzett hülyegyerek fogja a földrengést túlélni, hanem a tanult ember, aki tudja, hogy ilyenkor mi a teendő.

Például a hülyegyerek nagy valószínűséggel be fog bújni a házba, hogy "Jaj ott majd milyen biztonságos lesz!"

Aztán az első vakolatdarab a nappali közepén agyonveri.

Vagy kiszalad az utca közepére, az emeletes házak közé, és ott mondja majd magában: "Pfú, de jó, hogy kijöttem, így nem omlik rám a HÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁZ!"

És ebben a pillanatban egy ház gondolata suhan át az agyán. Némi fizikai házzal kísérve.

A tanult, képzett ember, viszont tudja majd, hogy hol érdemes fedezéket keresni. Egy nagy intelligenciával rendelkező ember (Aki azért nagyon nagy valószínűséggel többet is elvégzett 8 eleminél) fel tudja mérni a környezetet, és a szerint tud cselekedni, hogy milyen búvóhelyek és veszélyforrások vannak a közelben.

A hülyének elég az is, ha a fejére húz egy lábost.

Ha így szemléljük, akkor a te túlélési esélyeid is eléggé kétségesek földrengés esetén.

Kár, hogy Magyarországon nem túl gyakoriak az igazán nagy földrengések. Kíváncsi lennék egy élménybeszámolódra. Mondjuk egy 5 perc hosszúságú videónapló formájában, ami megörökíti az életed legutolsó másodperceit. Tanulságos lenne...


"És még mindig nekem van igazam: Ufó-kutató csak a reptoidok bomlasztó embere. Belülről tépi szét a társadalmat!"

(Idézőjel okkal van ott)

2010. dec. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
Szerintem sosem fogsz ufo-t látni... Mondjuk ezzel azt sugalmazom, hogy nem hiszek bennük, de nem állítom teljes mértékben, hogy nem léteznek máshol hasonló lények, mint mi. Szerintem az természetes reakció lenne, hogy ha egy ismeretlen valami hirtelen felbukkanna előtte, akkor az félelmet váltana ki belőled, sőt talán rettegést, és utána valóban megváltozna az életed.
2011. jan. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
tisztes távolságból,jobb nézni,mert az állat világ tapasztalatot ad arra,hogy idegen lények, lehetnek idegen állatok is,mint 1 kutya kiszámíthatatlanok,és az ufók is azok lehetnek,mert nem ismerjük,1 kutya ugyan úgy lehet aranyos,azt bekattan és meg harap,nem tudni mit tenne egy idegen lény:S jobba tisztes távolság,mint az állat kertben a krokodil rácsai előtt.
2011. ápr. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 Valaki Renáta ***** válasza:
Ha UFO-t látsz, hallgass a megérzéseidre!
2011. júl. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 Dr. Watson válasza:
Én is tartok az ufóktól.Ha 1-gyel találkoznék először próbálnék vele kedves lenni majd egy lábassal szarrá ütném.Úgy mint a darazsat 10 percig egy újsággal csapkodsz.
2011. szept. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!