Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mi lehetett? (komoly amit...

Mi lehetett? (komoly amit írok nem vicc)

Figyelt kérdés
Tegnap láttunk a házból. Egymás mellett két kör alakú piros fény. Azután elindult balra és elkezdett villogni valamilyen sárga fény. Kb 10 percig egy helyben állt. Majd megint elindult balra de gyorsabban mint az előbb. Mi lehetett?
2010. dec. 11. 20:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
71%
Kiugrott a fejedböl a kis pirosan világító manó, aki azért volt eddig ott, hogy elhitesse másokkal, hogy van agyad, de közben csak ö foglalta a helyet.
2010. dec. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
51%
Be voltál szívva..
2010. dec. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
81%
Hokotro auto te nagyon marha.
2010. dec. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
79%
autó
2010. dec. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 404 ***** válasza:
55%
Hol volt jelenség és mekkorák voltak?
2010. dec. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
88%

Bármilyen fényforrás lehetett.

A sötét előszobámban az ablakon át láttam,hogy a szemben levő diófán egy piros fény időközönként felvillog. Kimentem,de nem láttam semmit. Visszamenve újra villogott. Időbe telt,mire rájöttem,hogy az ablakkal szemben levő kissszekrényen ott a mibolom,és az villog.

Vagy: a másik ablak meletti konnektorban bekapcsolva van az árammegszakító. Ennek piros fényét visszatükrözi a szemben levő tükör,és ezért az ablakon kívűli teraszajtón két piros pont világít.

De az is előforult már,hogy a szomszéd ház előtt megállt egy autó. A sofőr elfelejtette lekapcsolni a világítást,és az tükröződött nálam az udvaron.

Amit te láttál,annak is valamilyen természetes magyarázata van.

2010. dec. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
62%
Én hajnalban a kukás autótól úgy befostam.... mikor láttam a villogó fényét a sötét ablakban...
2010. dec. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
82%
Egy autó mondjuk?? A két piros fény helyzetjelző lámpa, a villogó sárga meg index. De hogy ez miért olyan szokatlan dolog, azt nem tudom.
2010. dec. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Kifújta a jelzőlámpát a helyéröl a vihar, vagy a raptoidok, közben váltott pirosról sárgára
2010. dec. 12. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
404 pm-et küldtem!
2010. dec. 12. 08:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!